Monday, May 27, 2024
Home / Moda  / Design  / Laguna funkcjonalny design

Laguna funkcjonalny design

Polskie wyroby coraz częściej podbijają serca europejskich konsumentów. Systemy przesuwne marki Laguna obecne są w europejskich domach od ponad dwóch dekad.

Polskie wyroby coraz częściej podbijają serca europejskich konsumentów. Systemy przesuwne marki Laguna obecne są w europejskich domach od ponad dwóch dekad.

Laguna funkcjonalny design

Zdjęcie 1 z 4

Aluminiowe Systemy Modułowe AMS / fot. materiał prasowy

Co wyróżnia produkty marki Laguna?

Wysoka jakość okuć, bezawaryjność i innowacyjność w najmniejszych szczegółach. Naszym najważniejszym celem jest wywołanie nie tylko uczucia zadowolenia z zakupu u użytkownika, ale też satysfakcji z dobrze zainwestowanych. Bez awarii, bez usterek, na lata. Jesteśmy firmą, która co roku poddaje się audytowi jakości, co potwierdza wciąż aktualny i obowiązujący certyfikat ISO 9001. Tylko od początku roku 2013 wprowadziliśmy 10 nowych i opatentowanych produktów, w których zastosowaliśmy nowe rozwiązania techniczne, by uzyskać najbardziej potrzebne zmiany. Większy wybór, lepszy produkt, funkcjonalność i dłuższe użytkowanie to nasza dewiza.

Laguna oferuje produkty funkcjonalne o uznany wzornictwie i długim okresie użytkowania. Produkcja okuć odbywa się w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość. Polski przemysł metalowy zawsze był ceniony przez rynki zewnętrzne w świecie. Czas, by znalazł uznanie i podziw na rodzimym rynku w czasie teraźniejszym, nie historycznym.

[Not a valid template]

Firma w swojej ofercie posiada bogaty asortyment do drzwi przesuwnych przejściowych (lekkich i ciężkich) także chowanych w ścianę. W skład tej grupy należą również okucia do drzwi szklanych.

Obok drzwi przejściowych dużym powodzeniem cieszą się systemy meblowe, systemy do zabudów aluminiowych oraz aluminiowe moduły systemowe i oświetlenie LED oferowane pod marką Anima Domus.

Marka Laguna kojarzy się z pozytywnymi emocjami, odpoczynkiem, relaksem, radością, słońcem, wodą…

Tylko oryginalne, polskie produkty zapewnią Państwu  zadowolenie wynikające z lekkości przesuwu. Wspieraj polski przemysł. Kupuj polskie wyroby. Zostaw miejsca pracy i kapitał w kraju dla przyszłych pokoleń.

***

Laguna jest polską firmą, której produkty oferowane są w Europie od 20 lat. To marka wyjątkowa, znana polskim i europejskim odbiorcom z interesującego designu, wysokiej jakości funkcjonalnych i trwałych okuć, ciekawych rozwiązań stosowanych w systemach do drzwi przesuwnych oraz do drzwi składanych i chowanych w ścianę.

Laguna Sp. z o.o. S.K.A. ul. Maszynowa 32 A, 80-298 Gdańsk; tel.: +48 58 770 48 00, fax: +48 58 743 57 01

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.laguna.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ