Sunday, July 21, 2024
Home / Kultura  / 4 października kolejna odsłona Ladies Night

4 października kolejna odsłona Ladies Night

Jesienna chandra? Cinema City znalazło na nią niezawodny sposób – kolejne kobiece spotkanie Ladies Night.

Kolejna ladies night 4 października

Plakat Ladiess Night

Jesienna chandra? Cinema City znalazło na nią niezawodny sposób – kolejne kobiece spotkanie Ladies Night odbędzie się już 4 października! Zabawna, słodko-gorzka opowieść o miłości… w pulsującym kolorami, upalnym Toronto – „Take This Waltz” – z pewnością przywoła wspomnienia lata. Drogie Panie, zarezerwujcie już teraz ten październikowy wieczór i dowiedzcie się, jak zatrzymać słońce na dłużej!

Kolejna ladies night 4 października

Plakat Ladiess Night

Barwne, eteryczne i pełne niezwykłej energii –  takie właśnie jest Toronto – miasto, w którym rozgrywa się akcja „Take This Waltz”. Latem jest niezwykle żywe, jaskrawe i upalne. Spotykamy w nim Margot (Michelle Williams), która jest szczęśliwą żoną Lou,autora książek kucharskich (Seth Rogen). Jednak kiedy Margot poznaje Daniela (Luke Kirby) obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Sprawdź, jak potoczą się losy bohaterów i poznaj sposoby na jesienną chandrę!
Cinema City Galeria Kazimierz i Cinema City Bonarka specjalnie dla uczestniczek Ladies Night przygotowało atrakcje, które wprawią w doskonały nastrój i przywołają radosny klimat lata. Wizażystki zaprezentują barwne trendy w makijażu a kosmetyczki podpowiedzą, jak zadbać o skórę po lecie i na dłużej zachować wakacyjną opaleniznę, wraz z Klubem Fitness Pure wprowadzimy trochę ruchu by pokonać jesienną szarość i uwolnić endorfiny  – będzie też nauka energetyzującego tańca ze szkołą PrimaDance. „Październikowa odsłona Ladies Night w Cinema City będzie poświęcona sposobom za zatrzymanie letnich wspomnień. Gorący, pogodny i kolorowy film „Take This Waltz” ze zjawiskową Michelle Williams z pewnością wprawi wszystkie Panie w dobry nastrój. To jednak nie koniec przyjemności – z pomocą naszych specjalistów podpowiemy, jak sprawić, by lato trwało jak najdłużej” – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.
Czarujący wieczór dla kobiet już 4 października o godz. 19.30 w Cinema City Galeria Kazimierz i Cinema City Bonarka

Partnerami wydarzenia są: Dax Cosmetics i Oriflame.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ