Friday, March 1, 2024
Home / Kultura  / Ladies Night aktywnych kobiet!

Ladies Night aktywnych kobiet!

Nadmiar obowiązków, brak czasu, opieka nad pociechami, praca… uff! Każda aktywna kobieta zasługuje na chwilę relaksu. 20 lutego wybierz się z przyjaciółkami na Ladies Night do Cinema City, obejrzyj przedpremierowy pokaz doskonałej „Tajemnicy Filomeny”i skorzystaj

Ladies Night w Cinema City

Ladies Night w Cinema City

Nadmiar obowiązków, brak czasu, opieka nad pociechami, praca… uff! Każda aktywna kobieta zasługuje na chwilę relaksu. 20 lutego wybierz się z przyjaciółkami na Ladies Night do Cinema City, obejrzyj przedpremierowy pokaz doskonałej „Tajemnicy Filomeny”i skorzystaj z porad ekspertów, które uczynią Twoje życie prostszym!

Ladies Night w Cinema City

Ladies Night w Cinema City

Opieka nad dziećmi i domem, codzienne obowiązki w pracy – jako główna dowodząca ogniska domowego, masz wiele na głowie. Lista zadań, które czekają na Ciebie każdego dnia, wydaje się niezmiernie długa. Czas na jej skrócenie i zasłużony odpoczynek! Zabierz koleżanki

20 lutego na Ladies Night do Cinema City. Tam czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji – nie tylko filmowych.

Chwila wytchnienia

Tematem zbliżającego się spotkania Ladies Night będzie aktywne życie kobiet. Praktyczne porady ekspertów sprawią, że czas, jaki poświęcasz na dany punkt dnia, znacznie się skróci. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na to, co najważniejsze – bycie z rodziną, przyjaciółmi i drobne przyjemności!

„Tajemnica Filomeny” przedpremierowo

Po spotkaniu z ekspertami, czas na deser. 20 lutego uwieńczeniem wyjątkowego wieczoru Ladies Night w Cinema City będzie przedpremierowy pokaz nominowanej do tegorocznych Oskarów produkcji – „Tajemnica Filomeny”, z doskonałą Julią Dench (James Bond) i Steve Coogan (W 80 dni dookoła świata). Ten doskonały brytyjski film opowiada o losach religijnej Irlandki, która postanawia odnaleźć swojego odebranego jej siłą i oddanego do adopcji syna. Los splata ją z dziennikarzem politycznym, który postanawia pomóc jej odnaleźć ukochane dziecko. Czy dojdzie do wyczekiwanego przez lata spotkania matki i syna? Odpowiedź już 20 lutego podczas Ladies Night w Cinema City!

Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu „Tajemnica Filomeny” odbędzie się 20 lutego w 16 kinach Cinema City. Start o godzinie 19:30. W Krakowie zapraszamy do Cinema City Bonarka.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ