Sunday, July 14, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Cofnij czas – Nowy Rok, Nowa TY

Cofnij czas – Nowy Rok, Nowa TY

Nowy rok to czas zmian i nowych postanowień. Z tej okazji Klinika La Perla wraz z marką Croma oferują wspaniałą promocję.

Nowy rok to czas zmian i nowych postanowień. Z tej okazji Klinika La Perla wraz z marką Croma oferują wspaniałą promocję. Tylko w styczniu wyjątkowa okazja, żeby w Nowy Rok wejść w promienną i wyraźnie odmłodzoną twarzą- Nici First Lift Barb 50% taniej.

Nici_liftingujace_facebook_1200-x-628kopia

Nici to przyszłość medycyny estetycznej. Innowacyjna metoda wczepiania ich pod skórę jest obecnie jedną z najpopularniejszych do walki z upływem czasu. Szybki i bezbolesny zabieg daje spektakularne efekty wzmocnienia skóry i natychmiastowego liftingu.
Super cienka Nić First Lift Barb z mikroskopijnymi haczykami umieszczona jest na ultra cienkiej sterylnej igle przy pomocy której wprowadzana jest podskórnie w określone partie twarzy lub ciała. To właśnie owe haczyki umożliwiają osiągnięcie spektakularnego efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry. Wprowadzane pod skórę pracują jak mięśnie napinające podtrzymując tkanki podskórne. Dzięki czemu po implantacji zaczynają pełnić funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry, a efekt ujędrnienia jest widoczny zaraz po zabiegu. Co więcej po wprowadzeniu Nici następuje efekt pobudzenia naturalnej syntezy elastyny i kwasu hialuronowego co powoduje, że nawet po rozpuszczeniu nici skóra nie opada i nie wraca do poprzedniego stanu.

Zabiegi First Lift Barb polecane są pacjentom po 30 roku życia, zarówno do liftingu twarzy jak i modelowania wybranych partii ciała. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego liftingu chirurgicznego.

Klinika La Perla wraz z marką Croma z myślą o noworocznych postanowieniach swoich klientów, daje możliwość skorzystania z tej innowacyjnej metody liftingu skóry, w bardzo atrakcyjnej cenie -50%. Dodatkowo przy zakupie zabiegu z wykorzystaniem Nici First Lift Barb klient otrzymuje 15% zniżkę na pozostałe Nici rewitalizujące i liftingujące ( PDO, First Lift, Złote Nici).

Z promocji można skorzystać we wszystkich placówkach Kliniki La Perla w Warszawie, Józefowie, Zakopanem i Krakowie.

Więcej informacji na stronie www.la-perla.pl lub pod numerem infolinii 784066278

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Nici liftingujące ciało 30 września, 2015

    Bardzo dobre zabiegi, wreszcie czuję się młodo

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ