Tuesday, June 18, 2024
Home / Kuchnia  / L’Arc – homar w roli głównej

L’Arc – homar w roli głównej

Jedna z najlepszych francuskich restauracji w Warszawie - L'Arc Varsovie - zaprasza na ostrygi i homara w wyjątkowej cenie!

larc_restauracja warszawa

larc_restauracja warszawa

Jedna z najlepszych francuskich restauracji w Warszawie – L’Arc Varsovie – zaprasza na ostrygi i homara w wyjątkowej cenie!

larc_restauracja warszawa

Jedna z najlepszych francuskich restauracji w Warszawie - L'Arc Varsovie - zaprasza na ostrygi i homara w wyjątkowej cenie!

Jedna z najlepszych francuskich restauracji w stolicy zamierza wykreować kulturę jedzenia ostryg i homara serwując do tego prawdziwego Szampana na kieliszki w najlepszej cenie w mieście – 29 zł!

Świeże ostrygi i homar prosto z homarium to oczywiście tylko jedna z nielicznych pozycji wyśmienitego menu przygotowanego przez szefa kuchni Marcina Legata.

Jeżeli chcesz poczuć beztroskę francuskiego popołudnia, zapomnieć o upływającym czasie i zatrzymać się na wyborne francuskie wino i dania dla prawdziwych smakoszy – koniecznie wybierz się do L’Arc.

Aby uszczęśliwić nawet najbardziej wymagających klientów, restauracja L’Arc poleca również

  • – wyśmienite francuskie śniadanie już od godziny 9oo
  • – w każdą niedzielę rodzinne obiady, podczas których serwowane będą kilkudaniowe zestawy dla całej rodziny;
  • – dla najmłodszych gości specjalne dania;
  • – od poniedziałku do piątku (12oo – 16oo) na wszystkich zapracowanych czekają przepyszne zestawy lunchowe w atrakcyjnych cenach;
  • – dwa razy w tygodniu koncert muzyki na żywo.
l arc varsovie

L'Arc Varsovie - francuski wystrój, muzyka i kuchnia. Poczuj romantyczny klimat Francji w Warszawie.

Restauracja L’Arc to miejsce, którego klimat i kuchnia sprostają nawet najbardziej wymagającym gustom. Ich kuchnia francuska to wspaniały mariaż smaku, zapachu i koloru; nniepowtarzalna mieszanka różnych tradycji kulturowych i kulinarnych. Odważcie się i poznajcie zadziwiające bogactwo smaków tej kuchni w otoczeniu, które zachwyci Was subtelną grą błękitu, bieli, czerni i światła.

L’Arc, Puławska 16, 02-512 Warszawa, tel. 519 00 00 50, www.larc.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • amistad 28 grudnia, 2011

    a fu zwierzę 😉

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ