Sunday, June 23, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Kylie Minogue wystąpi w Polsce! (video)

Kylie Minogue wystąpi w Polsce! (video)

Kylie Minogue jest właśnie w trakcie trasy koncertowej "Kiss me Once Tour", która promuje jej najnowszą płytę. Zagra również w Polsce, zobacz gdzie.

Trasę „Kiss Me Once” otwierają koncerty w Wielkiej Brytanii. Na całej trasie Kylie zagra 31 koncertów w 15 krajach – w tym 12 w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Zagra również koncert w Polsce. Znakomita trasa Kylie „Kiss Me Once” będzie celebracją zarówno nowego materiału, jak i wszystkim doskonale znanych starych przebojów.

Nowy album Kylie ” Kiss Me Once „, którego premiera była 17 marca, jest pierwszym studyjnym albumem od 2010 roku „Aphrodite”. Jest również pierwszym albumem od rozpoczęcia współpracy z Roc Nation Managment. Producentami albumu są Kylie i Sia, które także są autorkami utworu tytułowego. Kylie także współpracuje z Pharrellem Williamsem (który napisał i wyprodukował „I Was Gonna Cancel”). Na płycie współpracują także producent Ariel Rechtshaid przy utworze „If Only”, piosenkę ” Feels So Good ” współtworzył MNEK; natomiast bonusowy utwór „Sleeping With The Enemy” Greg Kurstin.

Film zapowiadający trasę koncertową

KYLIE MINOGUE

„Kiss me Once Tour 2014”

30 październik, Atlas Arena, Łódź

Bilety na trasę „Kiss Me Once” dostępne  na www.LiveNation.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ