Sunday, April 21, 2024
Home / Miasto Podróży  / Kuźnia Kobiet: Wyjazdowe SPA w sercu Roztocza

Kuźnia Kobiet: Wyjazdowe SPA w sercu Roztocza

Zadbaj o siebie, nie tylko w Dniu Kobiet

Kuźnia Kobiet zachęca do odpoczynku w lesie

Weź udział w wyjazdowym SPA z Kuźnią Kobiet / fot. Nick Scheerbart/Unsplash

Potrzebujesz oderwać się na chwilę od dnia codziennego i zadbać o swoje potrzeby? Kuźnia Kobiet SPA organizuje dwudniowe wyjazdowe spotkanie, w trakcie którego zapewnia m.in. codzienny stretching, masaże oraz liczne warsztaty, a to wszystko w sercu malowniczego Roztocza

Kuźnia Kobiet – plan wyjazdu

W ciągu dwóch dni jedyne co będzie ci potrzebne to mata do ćwiczeń i wygodne ubranie. O całą resztę, czyli transport, zakwaterowanie, wyżywienie oraz liczne atrakcje zadba Kuźnia Kobiet SPA. Spotkanie prowadzone będzie przez Martę Bozzolo – ekolożkę, miłośniczkę zdrowego jedzenia, projektantkę mody i genetyczkę, oraz Katarzynę Kachel – dyplomowaną masażystkę i podróżniczkę. Ekspertki zatroszczą się o to, by wyjazd pozwolił ci zbudować twoje nowe ja i chociaż na chwilę zapomnieć o zgiełku.

Oprócz atrakcji takich jak masaże relaksacyjne, odchudzające lub antystresowe, program przewiduje również czas na aktywność fizyczną – wycieczkę rowerową na trasie 3km oraz spacery po leśnych szlakach Hamerni. Poza tym będziesz miała możliwość poznania zdrowych, kulinarnych sekretów – samodzielnego wypiekania chleba, pieroga biłgorajskiego oraz proziaków, przygotowywania zdrowych past do pieczywa. Warsztaty automasażu oraz wytwarzania naturalnych maseczek do twarzy pozwolą ci zaznajomić się ze swoim ciałem i nauczyć się dbać o nie w jak najlepszy sposób. Wyjazd odbędzie się 8 marca, czyli w Dniu Kobiet. Pomyśl o sobie, oderwij się od codzienności, zrób sobie prezent.

Informacje o wydarzeniu

Co: Kuźnia Kobiet, czyli wyjazdowe SPA w sercu Roztocza

Gdzie: Las Hamernia’s

Kiedy: 8-10 marca 2019

Cena: 600 zł

Zawiera:

  • koszty transportu z Krakowa
  • zakwaterowanie (2 noclegi)
  • wyżywienie
  • masaże
  • warsztaty pieczenia chleba, robienia past, gotowania potraw regionalnych
  • stretching
  • organizację wycieczki rowerowej
  • zwiedzanie doliny rzeki Sopot
  • produkty potrzebne do przygotowania past i chleba

Więcej informacji: Facebook 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ