Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Kupujesz ubrania w sieci? Poznaj nowy sposób na sprawdzone i wygodne zakupy online

Kupujesz ubrania w sieci? Poznaj nowy sposób na sprawdzone i wygodne zakupy online

PayPo w interesie klienta. Tak trzymać!

Płatności odroczone PayPo

Płatności odroczone PayPo to ułatwienie zakupów online / fot. Drobot Dean, Adobe Stock

Odzież jest jednym z najczęściej wybieranych asortymentów podczas zakupów online. W pandemii ten trend jeszcze się wzmocnił. W 2020 r. już 73% Polaków kupowało ciuchy przez internet. Jednocześnie to właśnie ten asortyment jest najczęściej zwracany lub wymieniany, gdyż niemożność przymierzenia produktu naraża nas na nieudane zakupy. A co, jeśli można by było kupić ubranie, przymierzyć je w domu, ocenić, a dopiero potem zapłacić? To możliwe. Poznaj PayPo, nowy sposób na kupowanie w sieci i zobacz, jakie sklepy online z ubraniami Ci go oferują

 

Kup teraz, zapłać później ‒ nowy sposób na zakupy online

Robisz zakupy w sieci? Jeśli tak, to pewnie już zdarzyło Ci się zauważyć to hasło ‒ Kup teraz, zapłać później. To nic innego, jak płatności odroczone, czyli innowacyjna metoda płacenia za zakupy w sklepie online. Korzystając z tej opcji płatności klient może kupić produkt, otrzymać go, przymierzyć i zastanowić się, czy chce go zatrzymać, a zapłacić za niego dopiero za jakiś czas. Tak działają chociażby bardzo już popularne usługi PayPo, gdzie kupujący otrzymuje na płatność za swoje zamówienie aż 30 dni i to bez żadnych dodatkowych kosztów.

Co możesz kupować z opcją płatności odroczonych PayPo?

Za pośrednictwem tej metody płatności możesz płacić praktycznie za wszystkie produkty kupowane w sieci ‒ ubrania, buty, kosmetyki, biżuterię, książki, zabawki, sprzęty AGD czy RTV, itd. Usługi PayPo są już dostępne w ponad 5 tys. sklepów online. Szczególnie jednak warto zwrócić na nie uwagę w przypadku zakupów odzieżowych. Dzięki nim kupujesz bowiem bezpiecznie i pewnie. Opcja płatności odroczonych PayPo pozwala Ci otrzymać produkt jeszcze przed płaceniem za niego. Zamawiając np. buty, możesz je sprawdzić, ocenić ich jakość, przymierzyć, zastanowić się, czy Ci pasują i czy są wygodne, a nawet przekonać się, jak komponują się z Twoimi stylizacjami. Jeśli postanowisz je zwrócić, to nie płacisz w ogóle ‒ Twoja płatność zostaje anulowana. I co ważne, przez to, że jeszcze nie płaciłeś za zwracane produkty, nie masz zamrożonych swoich środków pieniężnych i nie musisz czekać na ich zwrot ze sklepu. Możesz śmiało ruszać na dalsze zakupy.

Jakie sklepy online z ubraniami oferują PayPo?

Płatności odroczone PayPo są już dostępne w ponad 300 modowych sklepach internetowych w Polsce, a ich liczba wciąż rośnie. Korzystając z tej opcji płatności możesz kupować odzież i obuwie u takich topowych marek, jak chociażby: Reserved, Sinsay, Answear, Modivo, Dezee, CCC, eObuwie, Renee, Born2be, czy 4F. Wszystkich sprzedawców z opcją tej płatności znaleźć można na stronie PayPo w sekcji dostępne sklepy. Dodatkowo każdy sklep oferujący opcję „Kup teraz, zapłać później” zwykle informuje o tym na swojej stronie internetowej lub na karcie produktu.

 

Przeglądając towary warto zwracać na to uwagę i sprawdzać, gdzie ta opcja jest dostępna. Warto też śledzić PayPo w kanałach social media – na Facebooku i Instagramie, gdzie na bieżąco wrzucane są informacje o kolejnych, nowych sklepach, które oferują tę opcję płatności. Znaleźć tam też można informacje o aktualnych trwających promocjach lub wyprzedażach w sklepach współpracujących z PayPo. Dzięki temu nie tylko będziesz kupować wygodnie i bezpiecznie, ale też tanio.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ