Friday, May 24, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Bransoletka z pieskiem dla akcji RatujPsa.pl

Bransoletka z pieskiem dla akcji RatujPsa.pl

Kup Bransoletkę z pieskiem i Przyłącz się do akcji RatujPsa.pl!

Od kilku lat marka DEDICATO finansowo wspiera psiaki ze schroniska w Dabrówce k/Wejcherowa oraz kilka innych placówek non-profit zajmujących się opieką nad bezdomnymi psami. W tym celu powstał profil facebookowy www.facebook.com/RatujPsa gdzie pomagamy w adopcjach piesków ze schronisk. 

SONY DSC

U nas Liczy się każdy „lajk”, bo każde polubienie profilu udostępnianie postów i bycie z akcją RatujPsa.pl na zawsze, zwiększa szansę na adopcję ogłaszanych przez nas psów.
Ze wsparcia finansowego udało się zakupić leki, pokryć rachunki za prąd wesprzeć leczenie niektórych podopiecznych. Organizator akcji, wielbiciel zwierząt z dumą rozwija akcję i wierzy, że wspólnie z Nowymi Wielbicielami akcji pomoc będzie jeszcze bardziej skuteczna bo wszystkie działania są możliwe dzięki Wam, to znaczy wszystkim tym, którzy zakupili naszą specjalnie wyprodukowaną w tym celu BRANSOLETKĘ z PIESKIEM, Symbol Akcji RatujPsa i noszą ją z dumą na ręce mając poczucie spełnienia dobrego uczynku dla zwierząt.

????????

Nie wahaj się i Polub profil i Weź udział w akcji RatujPsa.pl
Zakup jedną, dwie , a może nawet cztery bransoletki z psiakiem. Podaruj koleżance, córce i znajomej. Polub Profil RatujPsa.pl i ciesz się życiem w czynieniu dobra wspólnie z nami.
Dochód ze sprzedaży bransoletek przeznaczymy dla psiaków w schronisku Dąbrówka (na leki).

Bransoletkę, można zakupić tutaj

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Kasia 21 lipca, 2020

    Zawsze popieram tego typu akcje. Tym razem dodatkowo kupiłam bransoletkę, bo wyglądem przypomina mojego Golden Retrievera, którego kocham bardzo i nie wyobrażam sobie życia bez niego.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ