Thursday, May 23, 2024
Home / PARTNER MK  / Kultowe kolekcje Adidas

Kultowe kolekcje Adidas

Uprawiając sport dbamy o codzienne treningi, które udoskonalają naszą formę. Jednak nie można zapomnieć o tak podstawowej sprawie, jak ubiór.

kULTOWA MARKA MIŁOŚNIKÓW SPORTU / FOT. MATERIAŁY PRASOWE

Sport ma to do siebie, że wciąga. Jeśli złapiemy „bakcyla” na daną dyscyplinę zaczynamy doskonalić swoją technikę, interesujemy się nowymi rozwiązaniami i … odkrywamy, że ubiór ma ogromne znaczenie w sporcie.

Najważniejsza wygoda

Uprawiając daną dyscyplinę sportową dbamy o codzienne treningi, które udoskonalają naszą formę. Jednak nie można zapomnieć o tak podstawowej sprawie, jak ubiór. Biegając, czy grając w piłkę nożną w różnych warunkach atmosferycznych docenimy obuwie, które w nieskrępowany sposób da nam możliwość ruchu. To wszystko oferuje nam Adidas Climatech. Opatentowana tkanina, która w doskonały sposób chroni ciało przed utratą ciepła. Jednocześnie materiał odprowadza wilgoć z ciała, co czyni nasze treningi czystą przyjemnością ! Sekretem tej tkaniny jest struktura mająca wydrążone włókna, co wiąże się z zatrzymaniem ciepła nawet przy niskich temperaturach. Nawet podczas wyjątkowo nieprzyjemnej aury będziesz mógł przeprowadzić pełny trening. Twoje stopy będą miały zapewniony komfort termiczny, bez wilgoci.

Coś dla piłkarzy

Futbol to nie tylko sport, to styl życia, credo dla wielu fanów. Całe pokolenia zakochane w tym sporcie wiedzą, że piłka nożna to nie tylko talent sportowców, ale też najlepsze buty. Kultowe buty adidasa Predator zostały stworzone przez znanego piłkarza drużyny Liverpool, które dzięki gumowym wstawkom pomagały w odpowiedniej rotacji piłki. To był przełom w branży obuwia sportowego. Charakterystyczne czarno – czerwone kolory były znakiem rozpoznawczym tej firmy oraz całej linii. Ich opatentowane rozwiązania sprawiały, że podania piłki były o wiele bardziej precyzyjne i jednocześnie mocniejsze. Każdy piłkarz oraz fan futbolu wie, co to jest Predator.

kULTOWA MARKA MIŁOŚNIKÓW SPORTU / FOT. MATERIAŁY PRASOWE

kULTOWA MARKA MIŁOŚNIKÓW SPORTU / FOT. MATERIAŁY PRASOWE

Sport w ulicznej modzie

Odzież, która jest wykorzystywana w treningach musi odznaczać się dużą wytrzymałością z jednoczesną dbałością o odpowiednią wentylację ciała. Jednak to nie wszystko. Sam design jest równie istotny. To elementarna część sportu, gdzie każdy chce nie tylko dobrze czuć się w ubraniu, ale też dobrze wyglądać. Firma adidas tworząc klasyczną linię swoich ubrań czy butów, zaczerpnęła inspirację właśnie z ulicy.

Przykładem są bluzy czy spodnie tworzone na podstawie klasycznych rozwiązań, które dawniej były przeznaczone wyłącznie dla sportowców, a obecnie stanowią nowoczesny remake przeznaczony do codziennego życia. Rozpoznawalna koniczyna na produktach adidas jest już nierozerwalnym elementem młodzieżowego stylu. Znając historię produktów wspomnianej firmy możemy być pewni, że ma długie lata działalności na rynku odzieży sportowej oraz ogromne sukcesy w swojej branży, dlatego warto zajrzeć do sprawdzonego sklepu internetowego, gdzie można spotkać ogromny wybór artykułów adidas – http://hurtowniasportowa.net/produkty/adidas-2

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ