Saturday, March 2, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Love balls – kulki gejszy

Love balls – kulki gejszy

O ile lekarz nie zaleci inaczej, stosować w domu, w biurze, w szkole, w pracy, przed, po i w czasie stosunku - kulki gejszy wszędzie wprawią Cię w stan rozkoszy

kulki gejszy

kulki gejszy

O ile lekarz nie zaleci inaczej, stosować w domu, w biurze, w szkole, w pracy, przed, po i w czasie stosunku – kulki gejszy wszędzie wprawią Cię w stan rozkoszy

kulki gejszy

O ile lekarz nie zaleci inaczej, stosować w domu, w biurze, w szkole, w pracy, przed, po i w czasie stosunku - kulki gejszy wszędzie wprawią Cię w stan rozkoszy, fot. kulki gejszy LUNA, Lelo

KULKI GEJSZY – ZABAWA NA OKRĄGŁO
Kulkowa rozkosz to rozkosz na okrągło! Zabawka, która wywoływała na białych licach gejsz charakterystyczny rumieniec seksualnego upojenia nabiera nowych, designerskich kształtów – choć nadal jej zadanie jest niezmienne – stymulować pochwę i mięśnie Kegla w okolicach waginy oraz miednicy do bardzo przyjemnych ćwiczeń.

SEX I MIĘŚNIE KEGLA
Mocne (oczywiście tylko za sprawą regularnych ćwiczeń) mięśnie dna miednicy gwarantują nie tylko więcej satysfakcji i erotycznych doznań podczas seksu.

Zapobiegają też powszechnemu niestety wśród kobiet w średnim i dojrzałym wieku wysiłkowemu nietrzymaniu moczu i zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów rodnych. Wyćwiczone mięśnie dna miednicy (mięśnie Kegla) usuną także koszmar kobiet w ciąży o nacięciu krocza i bardzo długiej akcji porodowej.

love balls

Jak używać kulek gejszy i jak osiągnąć orgazm wszędzie, nawet w miejscu publicznym - radzić będą sex eksperci podczas spotkania w Love Store

PYTANIA DO SEKSUOLOGA
Jeżeli ten gadżet erotyczny wciąż wydaje się Tobie wielką niewiadomą, zapraszamy na spotkanie o Kulkach Gejszy w kobiecym gronie – dla kobiet w każdym wieku, dla matek z córkami, dla dziewczyn z koleżankami i starszymi siostrami, słowem – dla każdej osoby płci pięknej, która marzy o tym, by odkryć i zaprzyjaźniać się ze swoją seksualnością.

Jeżeli jeszcze nie miałyście okazji, by zapytać eksperta i doświadczonego użytkownika kulek dopochwowych o ich cudowne działanie, z pewnością będziecie mogły nadrobić zaległości w butiku Love Store portalu dla kobiet Barbarella.pl – 28 stycznia, Warszawa, ul. Marszałkowska 85.

Spotkanie poprowadzi fizjoterapeutka Joanna Głogowska oraz Joanna Keszka, redaktor naczelna Barbarella.pl, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszone testerka wszelkich wibratorów, kulek gejszy i dildo.

Miasto Kobiet obiecuje pojawić się na tym spotkaniu.

Oceń artykuł
4 komentarze
 • Monika 13 maja, 2015

  Duży wybór kulek gejszy jest w http://sexshop112.pl/37-kulki-gejszy-koraliki-jajka Polecam ten sklep.

 • baska 11 października, 2015

  Bardzo fajne modele w tym kilka od marki Lelo znalazłam tutaj: http://sexownysklep.pl/kulki-gejszy, samo ćwiczenie kulkami już po dwóch tygodniach przyniosło pierwsze rezultaty.

 • Renatka 6 lutego, 2016

  Kupiłam sobie te kulki gejszy http://sexshop112.pl/kulki-gejszy-jajka/933-kulki-gejszy-atomowki.html i jestem z nich bardzo zadowolona. Cena przystępna i widzę już pierwsze rezultaty po tygodniu ćwiczeń

 • Olis 10 marca, 2018

  Więcej o kulkach można poczutaj pod linkiem https://www.sexshop-twojafantazja.pl/co-to-sa-kulki-gejszy.html Ciekawy temat!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ