Sunday, May 19, 2024
Home / PARTNER MK  / Kulki gejszy – jak wzmocnić wrażenia seksualne

Kulki gejszy – jak wzmocnić wrażenia seksualne

Kulki gejszy – sprawdź czym są i w czym pomagają

kulki gejszy

Kulki gejszy to erotyczny gadżet dla każdej kobiety / fot. Pixaby

Kulki gejszy, czyli kulki do pochwy, inaczej zwane smartballs lub kulkami waginalnymi, są w stanie nie tylko wzmocnić nasze doznania seksualne, ale także lepiej zadbać o zdrowie oraz sprawność fizyczną każdej kobiety. Ich podstawowym zadaniem jest bowiem utrzymanie mięśni kegla w dobrym stanie. Sprawdźmy, jakie korzyści wiążą się ze stosowania kulek do pochwy i w jaki sposób należy ich prawidłowo używać!

Kulki gejszy – czym są i w czym pomagają?

Kulki gejszy to niewielkie przyrządy, które umieszcza się we wnętrzu pochwy. Ich inna popularna nazwa, kulki gejszy, odnosi się do ich pochodzenia. Warto bowiem wiedzieć, że ten popularny w dzisiejszych czasach kobiecy gadżet erotyczny już od wielu wieków był chętnie wykorzystywany przez japońskie gejsze. Japonki doskonale zdawały sobie bowiem sprawę z tego, jak ogromny wpływ na doznania seksualne ich oraz ich partnerów mają dobrze wyćwiczone i sprawne mięśnie kegla.

Mięśnie dna macicy – jak i po co wzmacniać

Dziś kulki do pochwy są polecane do stosowania dla każdej kobiety i to nie tylko w celu zwiększenia satysfakcji seksualnej. Warto bowiem dodać, że kulki gejszy są praktycznym narzędziem, który pozwala nam lepiej zadbać także o swoje zdrowie oraz sprawność, nie tylko w sferze intymnej. Co więcej, ich stosowanie jest także zalecane przez lekarzy ginekologów oraz położne.

Kulki do pochwy wzmacniając mięśnie dna miednicy przyczyniają się bowiem do łatwiejszego i szybszego porodu, utrzymują we właściwym miejscu macicę, pęcherz moczowy oraz kobiece organy wewnętrzne zapobiegając ich obniżeniu i wypadaniu wraz z wiekiem oraz zapobiegają problemom z prawidłowym trzymaniem moczu. Z kulek gejszy powinna więc korzystać każda dbająca o swoje zdrowie i dobre samopoczucie kobieta.

Kulki gejszy – instrukcja obsługi

Kulki gejszy najlepiej działają, kiedy pozostajemy w ruchu. Ich zakładanie poleca się więc zwłaszcza podczas aktywności fizycznej. Kulki możemy więc założyć podczas wykonywania czynności domowych, na spacer oraz w trakcie wykonywania sportu. Co jednak najważniejsze, ich zakładanie jest bardzo proste, a początkujące panie mogą dodatkowo poprawić komfort ich wprowadzania używając odrobiny lubrykantu.

Istotne w użytkowaniu kulek gejszy jest ich zachowanie we właściwej higienie. W tym celu, po wyjęciu kulek z pochwy, należy dokładnie umyć je wodą z dodatkiem delikatnego mydła oraz odłożyć do specjalnego woreczka. Warto także wiedzieć, że z kulek gejszy nie powinno się korzystać podczas miesiączki. Z powodzeniem mogą z nich natomiast korzystać panie przygotowujące się do ciąży oraz kobiety, które chcą wzmocnić osłabione po porodzie mięśnie dna miednicy.

Jak wybrać kulki gejszy

Decydując się na trenowanie mięśni kegla za pomocą praktycznych i nowoczesnych kulek gejszy warto wybrać dobrej jakości kulki do pochwy w PlumBum.com.pl, które wykonane są z antyalergicznych oraz  w pełni bezpiecznych dla naszego zdrowia materiałów. Szczególnie warte polecenia są kulki do pochwy progresywne, które składają się z połączonych ze sobą kulek o różnym ciężarze. Tego typu kulki wymagają bowiem większego wysiłku oraz kontrolowania pracy mięśni, dzięki czemu ich stosowanie przynosi lepsze oraz szybsze rezultaty.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ