Friday, March 1, 2024
Home / PARTNER MK  / Którą liczbą w numerologii jesteś i co to oznacza?

Którą liczbą w numerologii jesteś i co to oznacza?

Jak traktuje seks numerologiczna piątka?

Numerologia

fot. Anastasia Shuraeva / Pexels

Numerologia bazuje na liczbach. Każdy z nas ma przypisane wibracje określonych liczb, które decydują nie tylko o tym, kim jesteśmy, ale również, co przyniesie nam przyszłość. Wiedza na ten temat jest zatem niezwykle istotna. Którą liczbą w numerologii jesteś? Co to dla Ciebie oznacza? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule

 

Numerologia ‒ jak ustalić swoją główną wibrację?

Numerologia zakłada, że każdy ma swoją liczbę od 1-9. Te liczby natomiast generują określoną wibrację, która wpływa na nasze życie. Jak ustalić, która liczba jest nam dedykowana? Wystarczy przyjrzeć się swojej dacie urodzenia i dokonać drobnych obliczeń. Należy zsumować wszystkie cyfry z daty urodzenia. Dla osoby urodzonej 8 marca 1992 roku będzie to zatem działanie: 8+3+1+9+9+2=32. Numerologia bazuje na pojedynczych cyfrach, dlatego należy dodatkowo dodać 3+2=5. Osoby urodzone 8 marca 1992 roku są zatem piątkami numerologicznymi. Specjaliści w dziedzinie numerologii twierdzą, że data urodzenia odpowiada za około 50 procent Twojej osobowości. Jednocześnie wskazuje na potencjał, mocne i słabe strony.

A co z resztą osobowości?

Każdy zada zatem pytanie – skoro data urodzenia odpowiada za 50 procent osobowości, to co decyduje o reszcie? 20 procent wpływu należy przypisać samemu dniowi urodzenia. 2-3 procent wpływu to Twoja liczba, a 15 procent to energia z imion i nazwisk. Dodatkowo w numerologii określa się tak zwane podliczby. Numerologiczna 5 ma ich na przykład aż cztery: 14, 23, 32, 41. Trzeba zauważyć, że każda z nich po zsumowaniu cyfr daje również liczbę 5. Na podstawie podliczb można uzyskać informację o dodatkowych predyspozycjach danej osoby. Podliczba może również wskazywać czy jesteś liczbą mistrzowską czy liczbą karmiczną, co ma niebagatelny wpływ na Twoje życie.

Co oznacza numerologiczna 5?

Idąc zatem za podanym przykładem, co numerologia mówi o 5? To jedna z najciekawszych, a jednocześnie najtrudniejszych do pisania wibracji. Osoby te są bowiem wolne i niezależne, a jednocześnie mają tysiąc pomysłów na minutę. Uwielbiają podróże i nie potrafią długo usiedzieć w jednym miejscu. Cechuje je nadto atrakcyjność fizyczna i mentalna. To osoby o błyskotliwym umyśle i niezwykłych zdolnościach. Niestety numerologiczne 5 są także bardzo zmienne, co silnie wpływa na ich relacje. Seks w związkach traktują także dość powierzchownie. Mają też skłonności narcystyczne.

Numerologia – bogate źródło danych

Podobnie jak numerologiczną 5 można opisać każdą inną liczbę. Inne cechy będą posiadały numerologiczne 4, inne 3, a jeszcze inne 9. Aby stworzyć pełny portret numerologiczny danej osoby należy dodatkowo uwzględnić inne elementy, takie jak imię i nazwisko, kombinację, kryształ życia i wiele więcej.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ