Thursday, June 13, 2024
Home / POLECAMY  / Kto i komu wskoczył do łóżka? Zwierzenia żony katolickiego księdza

Kto i komu wskoczył do łóżka? Zwierzenia żony katolickiego księdza

„Kochaliśmy się w świętej plebani"

Dłonie kobiety i księdza.

Nigdy nie zapomnę, jak ksiądz delikatnie chwycił mnie za rękę. / fot. Canva

„Patrzysz na nas i myślisz, że wszystko jest okej. Ona – żona, on – mąż i ono – dziecko, a do tego mały shih tzu z radości machający ogonkiem. Chodzimy do pracy, na spacery i wynajęliśmy mieszkanie poza granicami kraju. Niby szczęśliwa rodzina, niczego nam nie brakuje, ale nie potrafimy oderwać się od przeszłości. Ciężko zapomnieć o tym, że: jestem żoną byłego księdza” – stanowczo wyznaje Blanka. Jeszcze nie tak dawno historia romansu księdza i gorliwej katoliczki wywołała ogromny skandal w podwarszawskiej wsi

 

Niewinne początki głębokiej relacji

Już na wstępie Blanka poprosiła o zmianę imion. To temat, który wywołuje negatywne emocje. Kobieta pragnie opowiedzieć swoją historię, ale nie chce ponownie stać się tematem rozmów. Wstydzi się tego, co wydarzyło się kilka lat temu, a jednocześnie czuje niesprawiedliwość związaną z nierównym traktowaniem kobiet i mężczyzn (szczególnie uprzywilejowanych) w kwestiach seksualnych.

— Chcesz usłyszeć jak z docenianej 19-latki, stałam się dla wielu wyrzutkiem społeczeństwa? To działo się naprawdę szybko. Zbyt szybko, aby zachować trzeźwe myślenie. Chcę zaznaczyć, że kocham mojego męża, ale w tej historii to nie on jest bohaterem tragicznym. Jestem tutaj, aby opowiedzieć o kobiecych emocjach.

Całą historię przeczytasz w Onecie:
https://www.onet.pl/styl-zycia/miasto-kobiet/jestem-zona-bylego-ksiedza/26qccyx,30bc1058

 

SEO copywriterka, dla której pisanie to nie tylko sposób na życie, ale i największa pasja. Prywatnie pozytywnie zakręcona mama dwóch córeczek i owczarka niemieckiego. Kocha? Góry. Boi się? Gryzoni. Wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych i uparcie dąży do celów.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ