Thursday, June 20, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Kto będzie Panem, a kto Uległą?

Kto będzie Panem, a kto Uległą?

Książka "50 twarzy Greya" pobiła rekord liczby sprzedanych egzemplarzy w ciągu pierwszego tygodnia od wydania. Przez rok nie schodziła ze światowych list bestsellerów. Rozpala zmysły tysięcy – głównie – kobiet na całym świecie. Ale recenzenci

Dakota Johnson

Dakota Johnson /. fot. dakotajohnson.tumblr.com

Ona jest nieśmiałą studentką literatury. On – młodym przedsiębiorcą. Spotykają się, kiedy ona przeprowadza z nim wywiad. To początek znajomości Anastasii Steele i Christiana Greya, bohaterów trylogii, którą rozpoczyna „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Książka pobiła nowy rekord największej liczby sprzedanych egzemplarzy w ciągu pierwszego tygodnia od wydania. Przez rok nie schodziła ze światowych list bestsellerów. Rozpala zmysły tysięcy – głównie – kobiet na całym świecie. Ale recenzenci nie pozostawili na niej suchej nitki. Jaki będzie film?

Charlie Hunnam

Charlie Hunnam / fot. twitter

Do głównych ról wybrano Charliego Hunnama i Dakotę Johnson. Charlie wystąpił w produkcjach „Synowie Anarchii”, „Wzgórze nadziei” czy „Hooligans” z Elijahem Woodem. Dakota, córka Melanie Griffith oraz Dona Johnsona, na swoim koncie ma role w „The Social Network”, „21 Jump Street” i „Beastly”.

Informację podała autorka trylogii E. L. James, na swoim koncie na Twitterze: – Mam przyjemność poinformować was, że urocza Dakota Johnson zgodziła się być naszą Anastazją w ekranizacji „50 twarzy Greya”. Agodzinę później dodała: – Wspaniały i utalentowany Charlie Hunnam będzie Christianem Greyem.

 

 

Dakota Johnson

Dakota Johnson /. fot. dakotajohnson.tumblr.com

Fanki Greya nie są zadowolone z wyboru producentów. Dochodzi nawet do groźb, że po prostu nie pójdą do kina i nie obejrzą ekranizacji swojej ukochanej powieści. Padł nawet pomysł złożenia petycji o zmianę obsady. Wielbicielki Szarego już dawno wybrały aktorów do ról – najwięcej uznania zyskali Matt Bomer i Alexis Blendel. W sieci można obejrzeć stworzone przez czytelniczki trailery filmu z ich udziałem. Producenci studzą emocje – Podczas castingu nie jest ważny tylko wygląd. Talent, dostępność, chęć do wzięcia udziału w tym projekcie, chemia z drugim aktorem itd. Jeśli wasz ulubieniec nie dostał tej roli, to bardzo prawdopodobne, że nie miał czegoś z tej listy. Miejcie to na uwadze. – powiedziała producentka filmu Dana Brunetti.

Film wyreżyseruje Sam Taylor Wood, a scenariusz napisał Kelly Marcel. Zdjęcia rozpoczną się jesienią. Premiera zapowiedziana jest na 1 sierpnia 2014.

 Paulina Bandura

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Pingback:50 twarzy Greya. 29 maja, 2016

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ