Sunday, May 19, 2024
Home / Miasto Prezentów  / 5 lektur na zimowe wieczory

5 lektur na zimowe wieczory

Przedstawiamy książki, z którymi zimowe wieczory staną się ekscytujące.

Nie zawracaj / fot. materiały prasowe

Szukasz dobrej książki na długie zimowe wieczory? Dobrze trafiłaś. Przedstawiamy pięć czarujących propozycji, z którymi warto się zapomnieć pod kocem. Odważnym proponujemy, by sprezentowali książkę najbliższym pod choinkę, ale nie dajemy gwarancji, że będziecie się chciały z nimi rozstać

Książki w cenach promocyjnych dostępne tylko na stronie www.arkady.info

Historia mody na zimowe wieczory

Historia mody / fot. materiały prasowe

Historia mody / fot. materiały prasowe

Ambitna i fascynująca książka tropi historię mody w każdej części świata, od czasów greckiego i rzymskiego antyku i chińskiej dynastii Tang, po dzieła współczesnych projektantów. Dzięki niej poznasz przebieg ewolucji mody, okres za okresem, trend za trendem, a opisy towarzyszących im wydarzeń ułatwią zrozumienie kontekstu historycznego i kulturowego. Historia mody to dzieło niezastąpione dla każdego, kto kocha znakomite stroje.
Historia mody, wyd. Arkady 2016, 576 stron, twarda oprawa, cena w promocji 95,20 zł (zamiast 119 zł).

Moda XIX wieku w pigułce

W cieniu koronkowej parasolki / fot. materiały prasowe

W cieniu koronkowej parasolki / fot. materiały prasowe

Książka ukazuje życie elit w okresie od Wielkiej Rewolucji Francuskiej do wybuchu I wojny Światowej. Skupia się na tym, jakie wówczas obowiązywały trendy w modzie, przytaczając pamiętniki arystokratek i fragmenty światowej prasy. XIX wiek dla Europy przyniósł modową rewolucje, którą warto zapisać na kartach historii.
W cieniu koronkowej parasolki. O modzie i obyczajach w XIX wieku., wyd. Arkady 2016, 312 stron, twarda oprawa, cena w promocji 63,20 zł (zamiast 79 zł).

Pielęgnuj swoje pasje

Decoupage / fot. materiały prasowe

Decoupage / fot. materiały prasowe

Garść pomysłów na rozwój nietuzinkowego hobby, decoupage. Pobudź swoją kreatywność i każdą wolną chwilę poświęć na pielęgnowanie swojej pomysłowości i pasji. To doskonałe rozwiązanie na długie, zimowe wieczory!
Decoupage. Projekty, techniki, nowe tendencje, wyd. Arkady 2014, 384 strony, miękka oprawa, cena w promocji 47,20 zł (zamiast 59 zł).

Szalony romans na podmiesienie temperatury

Nie zawracaj / fot. materiały prasowe

Nie zawracaj / fot. materiały prasowe

Pierwsza część nowej serii o Kathleen Turner to znakomity romans sensacyjny, kryminał ze skomplikowanym wątkiem erotycznym. Autorka znakomicie buduje napięcie, pięknie przedstawia chwile namiętności a sceny łóżkowe są odważne i pełne zmysłowości.

Kathleen, dwudziestoczterolatka z prowincjonalnego miasteczka w stanie Indiana, po śmierci rodziców zmuszona jest rzucić studia prawnicze, sprzedać dom i przeprowadzić się do Indianapolis. Tu, aby się utrzymać, podejmuje dwie prace – w dzień jako goniec w dużej firmie prawniczej, a wieczorami jako barmanka. W pracy poznaje znanego z częstych romansów Blane’a Kirka. Jednocześnie poprzez śmierć sąsiadki zostaje uwikłana w aferę dotyczącą fałszowania elektronicznych wyników wyborów do władz stanowych. Przypadkowo dowiaduje się, że w tę samą aferę zamieszany jest jej pracodawca, a teraz również kochanek. W miarę, jak akcja nabiera tempa i staje się coraz bardziej sensacyjna, romans Kathleen i Blane’a staje się jeszcze bardziej płomienny…

Do tej pory ukazały się:

1) Nie zawracaj

2) Zwróć się do mnie

3) Punkt zwrotny

W przygotowaniu:

4) Nie twój ruch

5) Nie ma powrotu
Nie zawracaj, wyd. Arkady 2016, 496 stron, miękka okładka, cena w promocji 23,92 zł (zamiast 29,90 zł).

Modny wypoczynek przez cały rok

52. tygodnie z rysunkami, które relaksują / fot. materiały prasowe

52. tygodnie z rysunkami, które relaksują / fot. materiały prasowe

A może chwila relaksu z notesem do kolorowania? Relaksujące kolorowanki to bardzo modna forma spędzania wolnego czasu, która jednocześnie doskonale odpręża i uspokaja skołatane nerwy. Wykonane prace ozdobią twój dom, a ty oderwiesz się od codzienności. Przy okazji możesz tu notować, co tylko chcesz, przez całe 52 tygodnie 2017 roku.

Ten wyjątkowy notes z kalendarium dostępny jest w dwóch wersjach: 52 tygodnie z rysunkami, które relaksują oraz 52 tygodnie z rysunkami, które inspirują.

52. tygodnie z rysunkami, które relaksują, wyd. Arkady 2016, 112 stron, twarda okładka, cena w promocji 15,92 zł (zamiast 19,90 zł).

Zapraszamy na stronę księgarni wysyłkowej www.arkady.info

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ