Wednesday, May 29, 2024
Home / Kultura  / Moda dla niej i dla niego

Moda dla niej i dla niego

"Elementarz stylu" Kasi Tusk i "Ekskluzywny Menel" Kamila Pawelskiego, czyli dwie najbardziej pożądane książki o modzie.

Książka "Ekskluzywny Menel" / fot. materiały prasowe

Elementarz stylu
Jak uporządkować szafę i nauczyć się stylu bez wydawania wielkich pieniędzy? Co najlepiej założyć na wielkie wyjście, weekend za miastem czy imieniny u cioci? Czym charakteryzuje się ubiór mieszkanek światowych stolic mody – Mediolanu, Paryża, Londynu i Nowego Jorku? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w książce Katarzyny Tusk Elementarz Stylu. Autorka popularne- go bloga Makelifeeasier.pl dzieli się z czytelniczkami swoimi obserwacjami i praktycznymi uwagami, uparcie twierdząc, że „moda jest na jeden sezon, a styl na całe życie”. (wyd. Muza)

Książka "Elementarz stylu" / fot. materiały prasowe

Książka „Elementarz stylu” / fot. materiały prasowe

Ekskluzywny Menel
Kamil Pawelski to jeden z najpopularniejszych blogerów modowych. W książce, która ma tytuł taki, jak nazwa jego bloga, Ekskluzywny Menel, otwiera przed czytelnikami swoją szafę i pokazuje, jak powinien wyglądać współczesny mężczyzna. Znajdziemy tam patenty na stylizacje street, casual oraz smart casual. Książka jest nie tylko odpowiedzią na pytanie jak dobrze wyglądać?, ale przede wszystkim jak dobrze żyć?, bo według autora „styl wypływa z nas i nikt nie jest w stanie tego kupić na wieszaku”. Idealny prezent dla bliskiego sercu mężczyzny, brata, a nawet ojca. (wyd. Pascal)

Książka "Ekskluzywny Menel"  / fot. materiały prasowe

Książka „Ekskluzywny Menel” / fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ