Thursday, June 13, 2024
Home / Kultura  / KSIĄŻKA jest KOBIETĄ!

KSIĄŻKA jest KOBIETĄ!

"Ta” Książka jest Kobietą. Książek się nie kupuje. Książki się zdobywa, z drżeniem oczekując, kiedy pojawi się w naszym życiu. Książek się nie czyta, książki się odkrywa powoli, wciąż na nowo. (…).

Książka jest Kobietą

Książka jest Kobietą / fot. modaija.pl

„Ta” Książka jest Kobietą. Książek się nie kupuje. Książki się zdobywa, z drżeniem oczekując, kiedy pojawi się w naszym życiu. Książek się nie czyta, książki się odkrywa powoli, wciąż na nowo. (…).

Książka jest Kobietą

Książka jest Kobietą / fot. modaija.pl

Mając na uwadze stan czytelnictwa w Polsce, a przy tym poczuwając się – jako wydawnictwo Kobiece i Modowe – do odpowiedzialności zarówno za kultywowanie tradycji czytelniczych, jak i tworzenia warunków do rozwoju czytelnictwa, redakcja portalu ModaiJa.Pl Portal Nowoczesnej Kobiety opracowała projekt całorocznej kampanii Książka jest Kobietą.

Głównym celem kampanii jest przywrócenie, czy też stworzenie mody na czytanie, trendu, będącego czymś w rodzaju szlachetnego snobizmu. Wykreowanie Celebrytek Kulturalnych! – uwodzących nie tylko pięknem zewnętrznym, ale i wewnętrznym.

Co mamy w planach? Przede wszystkim szeroko rozumianą popularyzację literatury, książki, jako takiej oraz czytelnictwa przy aktywnym udziale i wsparciu Partnerów Kampanii – Wydawnictw Książkowych, Ambasadorek i Ambasadorów Kampanii – osobistości ze świata kultury, sztuki, show businessu oraz Patronów Medialnych i Sponsorów. Prezentacje nowości, zapowiedzi wydawniczych, recenzje redakcyjne oraz recenzje Czytelniczek, Internautek, a także prezentacja i popularyzacja klasyki. Zachęcanie do czytania przez osoby publiczne, Ambasadorki i Ambasadorów Kampanii. Atrakcyjne konkursy, plebiscyty i spotkania autorskie.

Szczegółowe informacje na temat projektu Książka jest Kobietą znajdziecie Państwo na bieżąco na stronie kampanii: www.ksiazka.modaija.pl.

Miasto Kobiet objęło patronat na projektem Książka jest Kobietą.

Redakcja

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ