Monday, April 22, 2024
Home / Kultura  / Książka  / Kryminał i thriller idealny na wakacje!

Kryminał i thriller idealny na wakacje!

Lektura pod namiot lub pod gruszę

thriller x 2

fot. materiały prasowe

14 czerwca ma premierę kolejna książka mistrza suspensu Jeffery’ego Deavera „Ostatni dowód”

 

Minęło zaledwie kilka godzin od wstrząsających wydarzeń z Do jutra, a Colter Shaw już znalazł się w San Francisco, by podjąć się misji, którą jego ojciec rozpoczął lata temu. Nadszedł czas, aby odnaleźć zaginioną torbę kurierską z dowodami mogącymi zniszczyć korporację odpowiedzialną za setki, a nawet tysiące zgonów. Podążając za enigmatycznymi wskazówkami, Shaw zaczyna bawić się w kotka i myszkę z przedstawicielami firmy. Nagle jednak wydarzenia nabierają tempa: tylko coś, co znajduje się w torbie, może uratować rodzinę, na którą korporacja wydała wyrok śmierci. Podczas realizacji misji Shaw otrzymuje nieoczekiwane wsparcie od kogoś, z kim od dawna nie miał kontaktu. Razem odkrywają, że poszukiwany przez niego obiekt może wywołać katastrofę na ogromną skalę.
„Ostatni dowód” to pełen zwrotów akcji wyścig z czasem, by ocalić niewinnych ludzi od śmierci i… ukryć cenną zawartość torby, aby nie wpadła w niepowołane ręce.

materiały prasowe

 

Pełen zwrotów akcji wyścig z czasem – „Ostatni dowód” Jeffery Deaver – YouTube

 

Jeffery Deaver jest autorem wielu bestsellerowych thrillerów. Z wykształcenia dziennikarz i prawnik, przez kilka lat współpracował z gazetami „New York Times” i „Wall Street Journal”. Był także doradcą prawnym jednej z większych firm na amerykańskiej giełdzie. Zalicza się go do grona najbardziej poczytnych i nagradzanych twórców kryminałów w Stanach Zjednoczonych. Światową sławę przyniósł mu zekranizowany „Kolekcjoner kości”.

thriller Ostatni dowód

fot. materiały prasowe

 

A może masz ochotę na świetny thriller psychologiczny? W takim przypadku już 28 czerwca możesz zapoznać się z książką Lii Middleton „Gdy ją odnajdą”, która głęboko zapadnie Ci w pamięci. Pierwszy rozdział jest tak szokujący, że podczas lektury nie uwierzysz własnym oczom. Ostatni wywoła w tobie takie emocje, że nigdy nie zdołasz o nim zapomnieć.

thriller Gdy ją odnajdą

fot. materiały prasowe

NAOMI ZAWSZE CHCIAŁA BYĆ MATKĄ
Jednak trzy lata temu opuścił ją mąż, zabierając ze sobą ich dziecko. Teraz, gdy córka nareszcie ją odwiedza, Naomi ma niepowtarzalną szansę, by odbudować swoją rodzinę. Problem w tym, że zdarzył się wypadek, a ona uciekła się do kłamstwa, od którego nie będzie już powrotu.
NAOMI ZGŁASZA ZAGINIĘCIE CÓRKI
Po kilku godzinach w jej domu zjawia się policja, a na podjeździe zaczynają tłoczyć się dziennikarze. Funkcjonariusze przeszukują pobliski las. Były mąż snuje się po korytarzu. A Naomi może tylko patrzeć z przerażeniem, bo od jej kłamstwa gorsza jest tylko prawda.
NAOMI NIE PAMIĘTA, CO NAPRAWDĘ SIĘ WTEDY WYDARZYŁO…

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Iwona 16 lipca, 2022

    Ja na urlopie czytałam „Poszukiwanie” Charlotte Link, jak dla mnie super.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ