Wednesday, April 17, 2024
Home / Kuchnia  / Królewskie Mleczko Malinowe już dostępne w sklepach firmowych Wawel w Krakowie!

Królewskie Mleczko Malinowe już dostępne w sklepach firmowych Wawel w Krakowie!

Puszyste okrągłe pianki, oblane wyśmienitą czekoladą Wawel teraz dostępne są w limitowanej edycji o smaku malinowym

maliny

Fani lekkich, puszystych słodyczy mogą cieszyć się wyjątkowym smakiem Królewskiego Mleczka Malinowego / fot. Bozhin Karaivanov / Unsplash

Królewskie Mleczko z Wawelu poleca się na lato – i nie tylko! Puszyste okrągłe pianki, oblane wyśmienitą czekoladą Wawel teraz dostępne są w limitowanej edycji o smaku malinowym!
Fani tych lekkich, puszystych słodyczy mogą cieszyć się wyjątkowym smakiem Królewskiego Mleczka Malinowego. Produkt jest już dostępny w sklepach firmowych Wawel na terenie Krakowa. W dniach 21-23 lipca odwiedzając jeden ze słodkich sklepów Wawelu możesz spróbować pysznej nowości i kupić ją z 30% rabatem

 

Królewskie Mleczko Malinowe – promocja

królewskie mleczko malinowe – różowe opakowanie

Lekki, subtelny malinowy smak i aromat pysznych okrągłych pianek w czekoladzie z pewnością zachwyci niejednego miłośnika słodkości / fot. materiały prasowe

Do rodziny Królewskiego Mleczka Waniliowego i Królewskiego Mleczka Śmietankowego dołącza nowy wariant smakowy – Królewskie Mleczko Malinowe. Lekki, subtelny malinowy smak i aromat pysznych okrągłych pianek w czekoladzie z pewnością zachwyci niejednego miłośnika słodkości. Stylizowana litera „W” na polewie z oryginalnej czekolady Wawel jest gwarancją najwyższej jakości i doskonałego smaku. Każda z pianek jest indywidualnie pakowana, co ułatwia dzielenie się z innymi królewską chwilą zapomnienia. Beztroskie bujanie w malinowych obłokach tego intensywnie owocowego smaku jest na wyciągnięcie ręki!
Na półkach sklepów, produkt Wawelu kusi wzrok charakterystycznym różowym opakowaniem, z motywami nawiązującymi do relaksu i beztroski. Produkt wyróżnia się dzięki oryginalnej, prezentowej formie oraz nowoczesnemu designowi.

Sklepy firmowe Wawel Kraków

Królewskie Mleczko Malinowe

Królewskie Mleczko Malinowe już dostępne w sklepach firmowych Wawel w Krakowie! / fot. materiały prasowe

Królewskie Mleczko Malinowe jest już dostępne w sklepach firmowych Wawel w Krakowie przy Rynku Głównym 33, ul. Kalwaryjskiej 19-21, na Zamku Królewskim Wawel 9 oraz przy ul. Łokietka 8d i w Modlniczce Futura Parku. W dniach 21-23 lipca będzie trwała akcja degustacyjna nowego produktu oraz promocja 30% na zakup nowego smaku tych okrągłych, puszystych pianek w czekoladzie.
Królewskie Mleczko Malinowe, podobnie jak wszystkie słodkości z Wawelu, powstaje zgodnie z ideą Dobrych Składników–- w oparciu o prosty skład, bez zbędnych dodatków, substancji konserwujących, barwników i sztucznych aromatów.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ