Thursday, June 13, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / KRIOLIPOLIZA, czyli zimnem w komórki tłuszczowe

KRIOLIPOLIZA, czyli zimnem w komórki tłuszczowe

O tym, jak się pozbyć zbędnych fałdek, oponek, boczków i innych nagromadzeń tkanki tłuszczowej za pomocą KRIOLIPOLIZY opowiada dr Marek Wasiluk, właściciel Kliniki Triclinium

O tym, jak się pozbyć zbędnych fałdek, oponek, boczków i innych nagromadzeń tkanki tłuszczowej za pomocą KRIOLIPOLIZY

O tym, jak się pozbyć zbędnych fałdek, oponek, boczków i innych nagromadzeń tkanki tłuszczowej za pomocą KRIOLIPOLIZY

O tym, jak się pozbyć zbędnych fałdek, oponek, boczków i innych nagromadzeń tkanki tłuszczowej za pomocą KRIOLIPOLIZY opowiada dr MAREK WASILUK, właściciel Kliniki Triclinium w Warszawie

O tym, jak się pozbyć zbędnych fałdek, oponek, boczków i innych nagromadzeń tkanki tłuszczowej za pomocą KRIOLIPOLIZY

O tym, jak się pozbyć zbędnych fałdek, oponek, boczków i innych nagromadzeń tkanki tłuszczowej za pomocą KRIOLIPOLIZY

ZIMNO, CORAZ ZIMNIEJ, czyli co to jest kriolipoliza

Kriolipoliza to bardzo świeża technologia, opracowana w 2008 roku przez naukowców amerykańskich. Pomysł jest genialny w swojej prostocie. Wykorzystuje to, że komórki tłuszczu są bardziej wrażliwe na zimno niż komórki zawierające wodę, np. mięśni, skóry czy nerwów. W czasie zabiegu schładzane komórki tłuszczowe dostają sygnał do obumarcia, tłuszcz się krystalizuje i jest usuwany przez wątrobę.

LODÓWKA Z ODKURZACZEM, czyli jak wygląda zabieg

Technologia jest prosta, a przez to bezpieczna – łączy chłodzenie z podciśnieniem. Mówiąc obrazowo jest to jakby połączenie lodówki z… odkurzaczem.

Aparat do kriolpiolizy posiada podłużną końcówkę – aplikator zimna, która zasysa fałd skórny i schładza go przez 45 minut do godziny. Po zdjęciu aplikatora skóra przez godzinę-dwie wygląda jak wyjęta z zamrażarki. Jeśli pojawią się drobne wybroczyny, znikają do tygodnia. Natomiast dłużej odczuwa się niewielkie zaburzenia czucia w schładzanym miejscu.

BOCZKI I OPONKI PRECZ, czyli jaki możemy uzyskać efekt

Zabieg jest niezwykle skuteczny. Daje trwałą 20-30% redukcję tkanki po jednym zabiegu. Efekt nie pojawia się bezpośrednio po zabiegu, tylko stopniowo, w miarę, jak martwe komórki tłuszczowe są usuwane w procesach metabolicznych organizmu. Zmiana jest bardzo wyraźna. Kolejny zabieg na tę samą część ciała, o ile jest konieczny, można powtórzyć najwcześniej po 3 miesiącach.

Nie jest to zabieg dla osób otyłych, działa bowiem na otyłość miejscową, idealny jest zatem np. dla oponek i boczków. W czasie jednego zabiegu można zastosować maksymalnie do 6 przyłożeń. Brzuch to dwa przyłożenia, boczki – dwa, i po jednym na uda. To oczywiście trwa łącznie kilka godzin, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość i wziąć do gabinetu dobrą książkę, mp3 lub laptop.

JESZCZE WIĘCEJ, czyli jak wzmocnić działanie kriolipolizy

Polecam łączenie zabiegów. Dwa-trzy połączone zabiegi dają lepszy efekt niż dwa-trzy oddzielne, gdyż przy łączeniu działa synergia, czyli zwielokrotnienie efektu. Można łączyć kriolipolizę z endermologią lub zabiegami wykorzystującymi kawitację. Warto jest także skorzystać z pomocy dietetyka. W ten sposób kriolipoliza nie tylko nas wysmukli, ale będzie zarazem bodźcem do trwałych zmian w sposobie odżywiania.

Kriolipoliza to najmocniejszy najskuteczniejszy zabieg z metod nieinwazyjnych. Jestem przekonany, że najbliższe miesiące spowodują inwazję jej popularności.

Klinika Zdrowia Triclinium
Warszawa, al. KEN 47 lok. 13 (200 m. od stacji metra Natolin)
tel. 22 403 40 34, 794 375 715
www.triclinium.pl

Oceń artykuł
3 komentarze
  • Kroli 5 października, 2015

    Szybkie i skuteczne odchudzanie bez skalpela, cena jednego zabiegu jest uzależniona od miejsca usunięcia tłuszczu.

  • Irena 12 czerwca, 2017

    Moim problemem były duze uda. Po namowie siostry zdecydowałam się na zabieg kriolipolizy. Zdecydowałam się na Vici Clinic w Krakowie, gdzie bardzo profesjonalnie obsłużyła mnie Pani Kamila. Jestem już po pierwszym zabiegu i już widzę efekty.

  • Malwa 30 listopada, 2017

    Ja również zdecydowałam się na zabieg kriolipolizy o okolicach brzucha. Po pierwszym zabiegu widziałam dobre efekty i z niecierpliwością czekam na kolejny. Zobaczcie http://lasercare.pl/pl/kriolipoliza-dla-kobiet.html

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ