Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Krem idealny na lato i na lata?

Krem idealny na lato i na lata?

Szukając odpowiedniej pielęgnacji mamy coraz wyższe wymagania. Szczególnie latem wybór kremu do twarzy przysparza nam trudności – lekkie kremy nie spełniają do końca swoich funkcji, a te odżywcze są za gęste i zbyt ciężkie. Odpowiedzią

Szukając odpowiedniej pielęgnacji mamy coraz wyższe wymagania. Szczególnie latem wybór kremu do twarzy przysparza nam trudności – lekkie kremy nie spełniają do końca swoich funkcji, a te odżywcze są za gęste i zbyt ciężkie. Odpowiedzią na potrzeby klientów jest najnowsze osiągnięcie laboratoriów Nivea.

nivea r

fot. materiał prasowy

Lato – trudny okres dla skóry…

Choć wszyscy uwielbiamy lato, wakacje i słońce, nasza skóra nie podziela tego entuzjazmu. Słońce działa na nią wysuszająco, a dodatkowo suche powietrze sprawia, że często staje się ona odwodniona. Jednocześnie z powodu upałów większość kremów nie chce się dobrze wchłaniać i powoduje tak nielubiane świecenie i uczucie lepkości. Czy oznacza to, że powinnyśmy zrezygnować ze stosowania kremu do twarzy? Absolutnie nie. Nivea wyszła naprzeciw potrzebom milionów kobiet i mężczyzn, tworząc Nivea Care Lekki Krem Odżywczy – innowacyjny kosmetyk z technologią opartą na lekkich hydro-woskach. Dzięki temu krem natychmiast po aplikacji wchłania się w skórę, zapewniając jej intensywne odżywienie. Skóra nie świeci się i nie lepi, co potwierdzają testy przeprowadzone przez Nivea.pl i portal wizaz.pl – aż 98% testujących przyznało, że krem błyskawicznie się wchłania i pozostawia 0% uczucia lepkości na skórze, a 97% potwierdziło, że dogłębnie odżywia ich skórę i poleciłoby go swojej przyjaciółce*.

Wakacyjna walizka

Wyjeżdżając na wakacje cenimy sobie wielofunkcyjne produkty all-in-one. Czy to pod namiot z plecakiem, czy to z walizką na wakacje all inclusive – każdy dodatkowy kilogram bagażu nie jest mile widziany. Jednocześnie jesteśmy świadome, że wyjazd nie może oznaczać zaniechania pielęgnacji skóry, zwłaszcza, że będzie ona narażona na trudne warunki – mocne słońce, wiatr i słoną wodę – więc tym bardziej potrzebuje ochrony i odżywienia. Nivea Care Lekki Krem Odżywczy jest odpowiedzią na wszystkie te potrzeby.

Krem, który pozostanie z Tobą na lata

Nivea Care Lekki Krem Odżywczy zapewnia prostą i skuteczną pielęgnację każdego dnia. Formuła została opracowana w taki sposób, by była odpowiednia dla wszystkich rodzajów cer i różnych warunków klimatycznych – został przetestowany przez setki użytkowników w różnych regionach na całym świecie. Dzięki temu Nivea ma pewność, że sprawdzi się on zarówno u osób ze skórą suchą, która potrzebuje intensywnej pielęgnacji, jak i tych ze skórą tłustą, dla których liczy się by nie pozostawiał tłustej i lepkiej warstwy i nie powodował świecenia się. Ponadto Nivea Care Lekki Krem Odżywczy idealnie sprawdzi się we wszystkich warunkach pogodowych – zarówno upalnym latem, wietrzną jesienią jak i mroźną zimą.

*Na podstawie testu konsumenckiego przeprowadzonego na 7.859 testerkach przez Nivea.pl i portal wizaz.pl, Polska, maj–czerwiec 2015

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ