Wednesday, May 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Krem Cicabio Arnica + laureatem nagrody Perła Dermatologii Estetycznej 2012

Krem Cicabio Arnica + laureatem nagrody Perła Dermatologii Estetycznej 2012

Krem Cicabio Arnica marki Bioderma otrzymał wyróżnienie Perła Dermatologii Estetycznej 2012.

Krem Cicabio Arnica +

W tegorocznej, ósmej edycji konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Cicabio Arnica marki Bioderma otrzymało wyróżnienie Perła Dermatologii Estetycznej. 

Perła dermatologii estetycznejGłosujący lekarze (w liczbie 1079) z całej Polski, uznali Cicabio arnica za najlepszy preparat wspomagający leczenie dermatologiczne i efekty zabiegów estetycznych.
Cicabio Arnica+  to krem regenerujący z arniką, który:
– zapobiega powstawaniu oraz przyspiesza redukcję krwiaków, obrzęków i guzów  (Arnica Montana, apigenina)
– działa przeciwbólowo i przeciwświądowo  – opatentowany kompleks Antalgicine
– zmniejsza stan zapalny ( Arnica Montana, apigenina, cynk)
– zapewnia optymalny i natychmiastowy komfort
– bardzo dobrze tolerowany
Krem Cicabio Arnica +Krem może być stosowany na obrażenia sportowe i pourazowe, pomaga radzić sobie z kruchością naczyń u osób w podeszłym wieku. Ma też szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej – w zabiegach laserowych, wypełnieniach i modelowaniu twarzy, toksynie botulinowej, elektrokoagulacji, mezoterapii igłowej i innych zabiegach dermatologii estetycznej, których efektem ubocznym jest pojawienie się obrzęku albo zasinienia, stosowany jest przed i po zabiegu. Wzmacnia też i przygotowuje skórę przed zabiegami chirurgicznymi, ułatwiając i przyspieszając wchłanianie wybroczyny i obrzęku po zabiegu.
Zawarty w preparacie cynk ma działanie antybakteryjne, a gliceryna nawilża skórę. Preparat może być stosowany na skórę twarzy i ciała. Jest bezzapachowy, nie zawiera barwników i parabenów. Opakowanie 40 ml  kosztuje ok. 46 złbioderma logo

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ