Sunday, June 23, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Kreatywne prezenty dla fanek mody

Kreatywne prezenty dla fanek mody

...niekoniecznie ze światowych wybiegów

Kosmetyki na prezent

fot. Canva

Świat wysokich modelek wyglądających jak milion dolarów, pięknych kreacji, wybiegów z całego świata i genialnych projektantów przenoszących swoją wizję na kawałki materiału ma w sobie coś niezwykle nęcącego. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób interesuje się modą: to połączenie wysokiej sztuki z użytecznością codziennego ubioru jest tematem rozległym, ciekawym, z bogatą historią i przede wszystkim czymś, co jest bliskie każdemu z nas – w końcu wszyscy nosimy ubrania

 

Świat wysokich modelek, wyglądających jak milion dolarów, pięknych kreacji, wybiegów z całego świata i genialnych projektantów, przenoszących swoją wizję na kawałki materiału, ma w sobie coś niezwykle nęcącego. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób interesuje się modą: to połączenie wysokiej sztuki z użytecznością codziennego ubioru jest tematem rozległym, ciekawym, z bogatą historią i przede wszystkim czymś, co jest bliskie każdemu z nas – w końcu wszyscy nosimy ubrania. Dobranie prezentu dla znawczyni mody nie należy do najłatwiejszych. Oczywiście, najlepiej byłoby sprawić jej sukienkę z najnowszego pokazu Diora czy Chanel, ale taki upominek może nieco przekraczać świąteczny budżet większości z nas. Jakie będą więc ciekawe podarunki dla fanki mody? Podpowiadamy!

Książka o ulubionym projektancie

Moda to niezwykle rozległa dziedzina i chociaż sprezentowanie komuś, kto się nią interesuje, jakiegoś wyjątkowego artykułu odzieżowego jest pierwszym, co większości osób przychodzi na myśl, to poszukując ciekawego upominku warto spojrzeć nieco szerzej. Każda fanka mody ma kogoś, kogo uważa za absolutny autorytet, kogoś, kto będzie dla niej prawdziwym arcygeniuszem projektowania, wirtuozem pracy z nożyczkami, nitkami i tkaninami. O ile nie jest to niezwykle niszowy twórca, istnieje duża szansa, że można znaleźć o niej lub o nim obszerną biografię, zawierającą interesujące informacje o danym projektancie, lub też albumy zawierające mnóstwo zdjęć kreacji z konkretnych pokazów, przedrukowanych w dobrej jakości i większym formacie. Taka książka do gratka dla każdego, kto kocha podziwiać każdy detal zmyślnych sukienek, bluzek, garsonek, butów czy torebek. W ofercie większości księgarni znaleźć można choćby publikacje o Coco Chanel, Christianie Diorze, Yvesie Saint Laurencie, Cristobalu Balenciadze, Alexandrze McQueenie czy Ralphie Laurenie – a to tylko wierzchołek góry lodowej.

Zestaw skincare

Piękna kreacja to tylko część modnego looku – równie ważne jest to, jak dobrze prezentuje się nasza cera. W końcu nawet najdroższa, najdokładniej skrojona i zszyta, genialnie zaprojektowana suknia zblednie na modelce z wysuszoną, niezadbaną skórą. Każda fanka mody z pewnością chce wyglądać dobrze, nie tylko pod względem tego, co na siebie zakłada, ale również zwracając uwagę na to, jak dba o stan swojej skóry. Z pomocą przychodzą zestawy do skincare’u, czyli codziennego rytuału nawilżania olejkami, smarowania kremami, odżywiania maseczkami i oczyszczania peelingami. W skrócie: wszystkich zabiegów, których potrzebuje nasza cera, aby wyglądać ślicznie i zdrowo. Kosmetyków do wyboru jest wiele, zatem wybranie czegoś naprawdę dobrego nie należy do najłatwiejszych zadań. Warto zainwestować więc w sprawdzone marki dostarczające produkty świetnej jakości. Polska firma AMVI Cosmetics oferuje na swojej stronie https://amvicosmetics.com/ naturalne kosmetyki na prezent. Są przeznaczone do pielęgnacji twarzy i ciała i cudownie zadbają o skórę każdej kobiety.

Prenumerata magazynu Vogue

Magazyn Vogue jest na całym świecie ikoną świata mody. To miesięcznik, w którym zaczytywać będzie się absolutnie każda fanka mody – setki zdjęć i reklam największych domów mody, teksty o kultowych i dopiero rozpoczynających swoją przygodę projektantach, modelkach i modelach, portrety znaczących dla danego kraju figur. Sprezentowanie półrocznej, rocznej lub dwuletniej prenumeraty polskiej (lub wybranej zagranicznej) wersji tego magazynu będzie świetną i uniwersalną decyzją. Możesz mieć pewność, że taki długoterminowy upominek ucieszy każdą znawczynię mody. Nieważne, czy od dawna kolekcjonuje już kolejne numery, czy dopiero pierwszy raz magazyn trafiłby jej do rąk – z pewnością odnajdzie w nim wszystko, czego by chciała. A jeśli woli ona być ekologiczna i oszczędzać papier, czytając na tablecie lub innym urządzeniu elektronicznym, możliwa jest też e-prenumerata.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ