Thursday, July 18, 2024
Home / Kultura  / Krakowskie warsztaty z wizażu i stylizacji

Krakowskie warsztaty z wizażu i stylizacji

Interesujesz się modą i sztuką makijażu? Myślisz o pracy stylistki lub wizażystki? To jest coś dla Ciebie.

Blogerka RebelLook - Magda Samborska / fot. materiał prasowy

POD NASZYM PATRONATEM

Interesujesz się modą i sztuką makijażu? Myślisz o pracy stylistki lub wizażystki? Już 26 listopada Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa zaprasza na pierwsze, bezpłatne warsztaty w Krakowie, które pokażą, jak wygląda praca podczas sesji zdjęciowych!

Blogerka RebelLook -  Magda Samborska / fot. materiał prasowy

Blogerka RebelLook – Magda Samborska / fot. materiał prasowy

Gościem specjalnym naszego wydarzenia będzie autorka bloga RebelLook, Magda Samborska, która poprowadzi wykład dotyczący pracy stylistki. Dowiesz się z niego, jakie zasady rządzą dobieraniem stylizacji w taki sposób, by mógł powstać ciekawy edytorial.

Druga część imprezy to konkurs, w którym uczestnicy zostaną podzieleni na pary, a ich zadaniem będzie wystylizowanie modelki. Tym razem Magda Samborska wystąpi w roli mentora par konkursowych i wraz z jury wyłoni zwycięskie zdjęcia stylizacji, które zostaną później opublikowane w relacji z wydarzenia.

Warsztaty odbędą się, jeśli zgłosi się odpowiednia ilość osób, dlatego nie zwlekaj – zgłoś się do nas na adres mailowy katarzyna.piersa@gmail.com . W mailu prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz główny obszar zainteresowań: wizaż lub stylizacja. To świetna okazja, by sprawdzić swoje predyspozycje do zawodu stylistki i makijażystki!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ