Sunday, April 21, 2024
Home / Moda  / Design  / Kraków z mistrzowskim Sheratonem

Kraków z mistrzowskim Sheratonem

Kraków ma kolejny powód do dumy

Sheraton Grand Krakow / fot. materiały prasowe

Sheraton Krakow Hotel dołączył do 25 obiektów Sheraton Grand na świecie i jest jedynym polskim hotelem znajdującym się w tym elitarnym gronie. Globalna sieć Sheraton doceniła polski obiekt za unikatową lokalizację – na zakolu Wisły, tuż u podnóża Zamku Królewskiego na Wawelu. Hotel przechodzi obecnie gruntowną renowację, która zostanie zakończona na początku 2017 roku

Sheraton Grand Krakow / fot. materiały prasowe

Sheraton Grand Krakow / fot. materiały prasowe

Sheraton Grand jest jedną z wielu inicjatyw podejmowanych obecnie w ramach strategii Sheraton 2020, całościowego planu mającego na celu umocnienie pozycji marki Sheraton jako lidera na globalnym rynku hotelarskim i uzyskanie miana preferowanej marki hotelowej na świecie.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy jeszcze bardziej rozwijać dziedzictwo marki Sheraton w Europie Środkowo – Wschodniej, poprzez wprowadzenie pierwszego hotelu Sheraton Grand w Polsce” – powiedział Thomas Willms, Wiceprezes sieci Stawood Hotels & Resorts oraz Dyrektor Regionalny na Europę Środkowo – Wschodnią.

Sheraton Grand Krakow dysponuje 232 pokojami i apartamentami, które są w trakcie renowacji. Wszystkie pokoje klasy premium zostały ostatnio odnowione, wyróżnia je elegancki i rezydencyjny design dostosowany do celów biznesowych, jak i wypoczynkowych. Niewątpliwym atutem hotelu jest jego usytuowanie, które oferuje niepowtarzalny widok na zakole Wisły i Zamek Królewski na Wawelu. Wraz z początkiem 2017 roku renowacja hotelu dobiegnie końca, a goście będą mogli korzystać z wnętrz zaprojektowanych przez znanego londyńskiego architekta Alexa Kravetza. Projektant nadał pokojom wyjątkowo elegancki wygląd dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz mebli, wykonanych na specjalne zamówienie. Różnorodne tkaniny i elementy dekoracyjne zostały tak skomponowane, aby tworzyć wielowarstwowe i wyszukane formy designu we wszystkich elementach wystroju. Lokalne akcenty są wyrażone za pomocą wybranych wzorów oraz dzieł sztuki, wykonanych na zamówienie przez krakowską artystkę. Kluczowym elementem całego projektu jest oświetlenie nadające pomieszczeniom odmiennego charatkeru, czyniąc je jasnymi lub bardziej nastrojowymi, w zależności od pory dnia. Sheraton Grand Krakow oferuje również odremontowane sale konferencyjne, idealnie nadające się na spotkania oraz gale, jak również 4 restauracje i bary, włączając w to słynny już Taras Widokowy & Lounge Bar.

„Cała kadra zarządzająca i pracownicy hotelu oczekiwali na to szczególne wyróżnienie, które jest ogromnym uznaniem dla naszej pracy i obsługi, którą oferujemy naszym klientom. Wszyscy jesteśmy dumni będąc wizytówką marki Sheraton w Europie Środkowo-Wschodniej. Odnowione pokoje wyglądają wspaniale, a my cieszymy się, że możemy jeszcze bardziej wzbogacać doświadczenia naszych gości – powiedziała Angela Saliba, Dyrektor Generalna Sheraton Grand Krakow.
Więcej informacji: www.sheratongrandkrakow.com, Facebook lub śledzenia profilu na Instagram.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ