Thursday, June 13, 2024
Home / Kultura  / Kraków Miastem Startupów

Kraków Miastem Startupów

Masz głowę pełną nietuzinkowych pomysłów, jesteś zainteresowany tematem przedsiębiorczości w Krakowie? To wydarzenie jest dla Ciebie.

"Kraków Miastem Startupów. Open Space Technology. Czy jest? Jak jest? Jak może być?"

"Kraków Miastem Startupów. Open Space Technology. Czy jest? Jak jest? Jak może być?" / fot. materiał prasowy

W najbliższą sobotę, 5 lipca w krakowskiej Wyższej Szkole Europejskiej odbędzie się konferencja pt. „Kraków Miastem Startupów. Open Space Technology. Czy jest? Jak jest? Jak może być?”

"Kraków Miastem Startupów. Open Space Technology. Czy jest? Jak jest? Jak może być?"

„Kraków Miastem Startupów. Open Space Technology. Czy jest? Jak jest? Jak może być?” / fot. materiał prasowy

W ostatnich latach Kraków stał się ważnym miejscem w Polsce, ale także w Europie, do rozwoju innowacyjnej przedsiębiorczości w formie startupów – niewielkich firm, zaczynających ryzykowną, ale potencjalnie ogromną działalność. W Krakowie jest obecnych wiele instytucji wspierających młodych przedsiębiorców. Nadszedł moment, by podjąć próbę integracji środowiska i wypracowania nowych formuł współpracy.

Konferencja przyjmie formę Open Space Technology, czyli będzie bliższa warsztatom, w których uczestnicy sami decydują o tematach, nad jakimi mają zamiar pracować. Nie będzie długich akademickich dyskusji i nudnych odczytów z kartki. Organizatorzy i uczestnicy będą zastanawiać się, czy Kraków jest miastem startupów, jaka jest obecna sytuacja i jak można ją poprawić.

Sobotnie wydarzenie jest skierowane do ludzi zainteresowanych rozwojem krakowskiego środowiska startupowego, entuzjastów z głowami pełnych nietuzinkowych pomysłów, inwestorów, przedstawicieli organizacji wspierających debiutujących przedsiębiorców oraz freelancerów, czyli dla każdej osoby, która jest zainteresowana rozwojem przedsiębiorczości w Krakowie oraz samego miasta.

Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się w Auli Głównej Wyższej Szkoły Europejskiej przy ul. Wersterplatte 11. Start: g. 10 i planowane zakończenie: g. 19.

Zapraszamy do uczestnictwa, nawet nie w pełnym wymiarze czasowym (nie trzeba być od początku do końca). Informacje o wydarzeniu można znaleźć na Facebooku, tam również znajduje się link do rejestracji na konferencję.

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ