Saturday, June 22, 2024
Home / Rozwój  / Rozwój osobisty  / „Kraków dla kobiet”: Kto wystąpi podczas gali motywacyjnej?

„Kraków dla kobiet”: Kto wystąpi podczas gali motywacyjnej?

Wydarzenie „Kraków dla Kobiet” powstało w odpowiedzi na główne problemy, z jakimi borykają się kobiety

Od lewej: Aneta Wątor i Rafał Komarewicz , „Kraków dla kobiet” – gala motywacyjna

Od lewej: Aneta Wątor i Rafał Komarewicz , „Kraków dla kobiet” – gala motywacyjna / fot. materiały prasowe

Już 22 czerwca, w sali obrad Urzędu Miasta Krakowa, odbędzie się gala motywacyjna „Kraków dla kobiet”.
Jej gośćmi będą wybitne osobowości z wielu dziedzin aktywności publicznej. Wystąpią m.in. Ewa Wachowicz, Dorota Segda, Magdalena Rabiej – kierowniczka krakowskiego biura Google, Adrianna Palka – znana trenerka personalna i wiele innych inspirujących osób. Agenda wydarzenia i lista prelegentów znajduje się na stronie www.krakowdlakobiet.pl

 

Celem organizatorów wydarzenia: przedsiębiorczyni Anety Wątor i Rafała Komarewicza, Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa, jest stworzenie wyjątkowej przestrzeni, w której kobiety z Krakowa i okolic mogą spotkać się, inspirować i rozwijać. Wydarzenie „Kraków dla Kobiet” powstało w odpowiedzi na główne problemy, z jakimi borykają się kobiety, a także codzienne wyzwania i potrzeby. Gala to także przyczynek do refleksji jaki powinien być Kraków, jako nowoczesne i komfortowe miasto, dla kobiet właśnie.

 

Może też cię zainteresuje:
Kobiety Krakowa – siostrzeństwo w biznesie. Zobacz co robimy!

– Chcemy zaoferować krakowiankom w każdym wieku możliwość rozwoju, motywacji, pasji, wzajemnej inspiracji i poczucia przynależności. Pragniemy, aby to był czas, w którym będą mogły się zrelaksować i miło spędzić czas w gronie innych, inspirujących kobiet

–mówi Aneta Wątor.

– Jestem tatą dwóch wspaniałych córek i mężem cudownej kobiety. Każdy z nas miewa chwile zwątpienia i braku wiary w siebie, jednak kobietom bywa szczególnie trudno. Mam tu na myśli pewne oczekiwania i wzorce kulturowe, które bardzo często zamiast wspierać – przytłaczają i nie pozwalają na ekspresję oraz realizację siebie

– ocenia Rafał Komarewicz.

I dodaje:

– Chcę, aby kobiety, w tym moje córki, nawet w ciężkich momentach, miały poczucie sprawczości i pewność siebie. Dlatego możliwość bycia inicjatorem i patronem tego wydarzenia, traktuję jako ogromny zaszczyt, a także wyraz tego, że kwestie kobiet w naszym mieście są dla mnie ogromnie ważne.

„Kraków dla kobiet” ma na celu docenić wkład, jaki kobiety wnoszą w różne dziedziny życia, a także zachęcać do podejmowania działań społecznych. Organizatorzy podkreślają, że mocno wierzą w siłę kobiet, w ich chęć do działania i nadzieję na lepsze jutro.
Wydarzenie nazywają „galą motywacyjną”, podczas której uczestniczki będą mogły: wzruszyć się niesamowitymi historiami prelegentów, wspólnie zainspirować się do działania, zmotywować się do sięgania w życiu po więcej i po prostu ze sobą pobyć.

„Kraków dla kobiet” – gala motywacyjna

CO: „Kraków dla kobiet” 

GDZIE: w sali obrad Urzędu Miasta Krakowa

KIEDY: 22 czerwca, od godz. 17:00 do ok. 21:00

Liczba miejsc niestety jest ograniczona, jednak organizatorzy zapewniają, że będzie możliwości śledzenia wydarzenia na żywo poprzez YouTube.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ