Thursday, June 13, 2024
Home / Kultura  / „Kot w butach Live” – widowisko teatralne dla dzieci ODWOŁANY!!!

„Kot w butach Live” – widowisko teatralne dla dzieci ODWOŁANY!!!

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora spektakle Kot w Butach Live, które miały odbyć się w Krakowie 9 czerwca o godz. 13.00 i 16.00, nie odbędą się.

"Kot w butach Live"

"Kot w butach Live" / fot. materiał prasowy

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora spektakle Kot w Butach Live, które miały odbyć się w Krakowie 9 czerwca o godz. 13.00 i 16.00, nie odbędą się. Bilety można zwracać w punktach zakupu do dnia 14 czerwca 2013 r. Równocześnie informujemy, że spektakle w pozostałych miastach odbędą się zgodnie z planem. Zachęcamy do wymiany biletów.

Znacie go z książek, oglądaliście go na małym i dużym ekranie. Pokochaliście już dawno temu. Za to, że jest zawadiaką, buntownikiem, spryciarzem, ale i dobrym przyjacielem. Za to, że dużo gada i wszędzie chodzi w tych swoich ogromnych butach. Teraz nadszedł czas zobaczyć najsłynniejszego kota świata na żywo!

"Kot w butach Live"

„Kot w butach Live” / fot. materiał prasowy

„Kot w Butach Live” to rozśpiewana i roztańczona produkcja w polskiej wersji językowej opowiadająca historię uwielbianego przez wszystkich kocura. Uwspółcześniona adaptacja jego przygód jest doskonałą propozycją dla całej rodziny. Bajkowa scenografia, gra świateł, kolorowe kostiumy, nowe, ciekawe przygody z dużą dawką humoru, piękna muzyka na żywo w wykonaniu orkiestry oraz interaktywne zabawy z publicznością ucieszą oczy i uszy nie tylko najmłodszych koneserów sztuki.

Kot w butach to jedna z najpopularniejszych baśni świata zaliczana do klasyki tego gatunku. Historia sprytnego kota pojawiła się w zbiorach wielu pisarzy m.in. Charlesa Perrault, braci Grimm, czy chociażby rodzimego Jana Brzechwy. Sięgali po nią autorzy operowi i twórcy filmów animowanych, m.in. Walt Disney. W 2011 wytwórnia DreamWorks, zachęcona ciągłą popularnością tej bajki, zrealizowała na jej podstawie superprodukcję w technice 3D. Tym razem jednak najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć najsłynniejszego kota na żywo! Makro Entertainment Production w widowisku Kot w Butach Live przenosi na scenę jednego z najpopularniejszych dziecięcych bohaterów. Wśród wielu przygód spotka on na swojej drodze cały korowód zarówno barwnych i sympatycznych, jak i niebezpiecznych postaci, które będą chciały przeszkodzić walecznemu kotu w osiągnięciu celów. Czy uda mu się pokonać zło i spełnić marzenia? Na pewno – przecież dla kota w magicznych butach nie ma rzeczy niemożliwych!

Kolorowa scenografia, kostiumy i wykonywana przez orkiestrę piękna muzyka przeniosą widzów w cudowny, bajkowy świat. Wypełniony magią i pozytywną energią spektakl z pewnością zachwyci nasze pociechy, a możliwość włączania się dzieci w sceniczną akcję będzie dla nich dodatkowym atutem i emocjonalnym przeżyciem. Przedstawienie da im możliwość obcowania ze światem teatru od najmłodszych lat, a jego walory edukacyjne ukażą, jak ważna w życiu jest prawdziwa przyjaźń, odwaga i bohaterstwo. Udowodni również, że nie zawsze pies jest najlepszym przyjacielem człowieka!

ZAPRASZAMY!!!

1.06.2013 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

5.06.2013 – Warszawa, Sala Kongresowa

6.06.2013 – Gdynia, Hala Gdynia

7.06.2013 – Poznań, Hala Arena

8.06.2013 – Wrocław, Hala Stulecia

9.06.2013 – Kraków, Auditorium Maximum

Źródło: Makroconcert

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ