Thursday, May 23, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Kosz prezentowy dla niego ‒ co powinno się w nim znaleźć?

Kosz prezentowy dla niego ‒ co powinno się w nim znaleźć?

Podaruj mu to, co szczególnie lubi, lecz wstydzi się do tego przyznać

Kosz prezentowy

fot. materiał Partnera

Wybór prezentu dla mężczyzny bywa nieco trudniejszy, zwłaszcza gdy jest to ktoś bliski i zależy nam na tym, aby go uszczęśliwić. Mężczyźni lubią dostawać coś, co im się przyda. Walentynki, urodziny męża, prezent świąteczny dla szefa lub podziękowanie dla taty ‒ każda z tych okazji to dobry jest dobra na wręczenie idealnie skomponowanego kosza prezentowego. To piękne i praktyczne rozwiązanie, które doceniają zwłaszcza obdarowywani panowie. Co powinno znaleźć się w dobrym zestawie prezentowym dla mężczyzny?

Słodycze, ale tylko te wyjątkowe

Tak, panowie również lubią słodycze, chociaż czasem się do tego nie przyznają. Każdy zasługuje na chwilę zapomnienia, nawet jeśli na co dzień trzyma dietę lub intensywnie trenuje. Jednak słodycze w koszach prezentowych dla mężczyzn nie mogą być zwyczajne i nudne. Warto postawić na produkty, których normalnie nie widujemy na półkach sklepowych. Ekskluzywne słodycze najwyższej jakości znajdują się w tych zestawach pudełka prezentowe. Dobrym pomysłem są zagraniczne czekolady z niebanalnymi dodatkami lub małe ciasteczka. Można postawić na coś zdrowszego, czyli orzechy w różnych odsłonach, w polewie lub prażone z przyprawami. Pięknym wyglądem odznaczają się praliny i zestawy słodyczy, zapakowane w atrakcyjne pudełka lub metalowe puszki. Dla wielu panów strzałem w dziesiątkę mogą okazać się czekoladki z rumem lub whisky. One również bardzo dobrze wyglądają.

Alkohol z górnej półki

Alkohol jest częstym składnikiem prezentów nie tylko dla mężczyzn. Jednak im wręcza się zdecydowanie więcej różnego rodzaju trunków. Dobrze wkomponować również taki produkt w zestaw prezentowy, jeżeli obdarowywana osoba pija alkohol. Najważniejsze jest to, aby wybrany alkohol był wysokiej jakości. Nie każdy zna się na whisky czy winie, dlatego w tym przypadku warto zaufać specjalistom. Dobrym przykładem są prezenty bożonarodzeniowe takie jak  kosze bożonarodzeniowe. W prawie każdym z nich może znaleźć się butelka dobrego alkoholu, m.in. białe lub czerwone wino, wódka czysta lub smakowa, burbon, najlepsze rodzaje whisky, miód pitny albo likier.

Kawa i herbata w najlepszym wydaniu

Panowie również bywają miłośnikami herbaty lub zapalonymi kawoszami. Dodatek wykwintnej herbaty lub ekskluzywnej kawy w koszu prezentowym zachwyci każdego mężczyznę. To kolejny prezent, który jest jednocześnie ładny, efektowny i funkcjonalny. Tak jak w tych zestawach kosze prezentowe, to nigdy nie mogą być przypadkowe produkty. Bardzo ważne, aby kawa lub herbata miała ładne opakowanie, najlepiej dopasowane do całego kosza. Herbaty mogą być smakowe, z owocami lub ziołowymi dodatkami. Nie tylko czarne, ale też zielone, czerwone, a nawet białe. Kawy często pochodzą z dalekich krajów lub bardzo znanych palarni. Można wybrać także mieszankę kawy mielonej, wyjątkową kawę w ziarnach lub bardzo dobrej jakości kawę rozpuszczalną.

Coś ekstra

Coś na słodko, coś do picia i jeszcze coś ekstra. Idealnie skomponowany kosz prezentowy dla mężczyzny może mieć także mniej oczywiste dodatki. Ciekawym pomysłem jest świeca zapachowa o aromacie męskich perfum. W prezencie świątecznym warto dodać małą ozdobę choinkową lub ładną zawieszkę. Interesującym i funkcjonalnym dodatkiem są męskie kosmetyki, np. odpowiedni krem do rąk, balsam czy ręcznie robione mydło. Niektóre kosze zawierają osobiste drobiazgi, takie jak notatnik czy elegancki długopis.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ