Sunday, July 21, 2024
Home / Uroda  / Pielęgnacja ciała  / Kosmetyki od VIANEK – pocieszający zestaw na jesienną chandrę (testujemy)

Kosmetyki od VIANEK – pocieszający zestaw na jesienną chandrę (testujemy)

Domowe spa na zimne wieczory

Kosmetyki Vianek w jesiennej scenerii

Jesienna pielęgnacja/ fot. materiały własne

Gdy za oknem plucha i ziąb jedynym pocieszeniem wydaje się być domowa pielęgnacja i unoszący się w powietrzu magnetyzujący zapach naturalnych kosmetyków VIANEK

Co znajdziemy w paczce?

Kosmetyki, które znajdują się w paczce, jaką dostaną Kobiety Krakowa z XI edycji projektu to intensywnie łagodzące masło do ciała z ekstraktem z kozłka lekarskiego, ujędrniająco wygładzający peeling do ciała z mielonymi pestkami malin, normalizująca maseczka do twarzy z glinką zieloną i węglem aktywnym, kojąca pomadka ochronna z olejem sezamowym oraz dwa produkty do mycia twarzy nawilżająca emulsja z ekstraktem z lipy oraz odżywczy żel z ekstraktem z miodunki.

Rytuał pielęgnacyjny VIANEK

Zaczęłam od malinowego peelingu do ciała, który swoimi elektryzującymi drobinkami dopieścił każdy kawałek mojej skóry pozostawiając ją niesamowicie wygładzoną. Następnie nałożyłam łagodzące masło do ciała o leczniczym zapachu i delikatnej konsystencji. Umyłam twarz żelem z ekstraktem z miodunki, który pozostawia naszą skórę odżywioną. Na oczyszczoną twarz nałożyłam normalizującą maseczkę omijając okolice oczu, a następnie spłukałam ją zimną wodą, a moja twarz stała się zmatowiała i wygładzona.

 

Następnego dnia delikatnie umyłam twarz nawilżającą emulsją VIANEK, nałożyłam swój ulubiony krem oraz intensywnie pachnącą i nieinwazyjną pomadkę ochronną. Po takiej pielęgnacji wszystkie jesteśmy gotowe na wyjście do biura, home office, śniadanie na mieście czy dzień wolny w wygodnym dresie pod ciepłym kocem z książką i herbatą. Po prostu gotowe na jesień w każdym wydaniu.

Kosmetyki Vianek obok pudełka

Zestaw dla Kobiet Krakowa z XI edycji/ fot. materiały własne

Anna Kimla

Dziennikarka z dużą wyobraźnią, pasją do ludzi i świata. Interesuje się psychologią, modą i literaturą.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ