Thursday, April 25, 2024
Home / Inne  / Kosmetyki Aussie

Kosmetyki Aussie

Trzymaj się mocno! Nowe produkty do stylizacji Aussie zadbają, byś miała spokojną (i piękną) głowę.

Z natury jesteśmy pacyfistami i dlatego uważamy, że hełm nie jest dobrym nakryciem głowy. Czasami jednak tylko sztywna warstwa lakieru jest w stanie zapewnić ci idealną fryzurę. Aż do teraz! Bo Aussie wprowadza nową linię do stylizacji włosów. Jasne, wiemy, że czasem twoje zmagania z niesfornymi kosmykami przypominają prawdziwą wojnę. Jednak po co sięgać po ostateczne środki?

CurlDefine&Shine_150ml_Mousse

 

Nowe lakiery i pianki Aussie będą znakomitymi dyplomatami w twojej walce o piękną fryzurę. Zamiast wyciągać najcięższe działa i stawiać twoje włosy na baczność, sprawią, że twoja fryzura będzie pełna sprężystości i wyrazu, a jednocześnie idealnie puszysta i trwała. Produkty do stylizacji są przecież twoim sprzymierzeńcem, a nie wrogiem. Od dziś możesz śmiało skakać z radości – spokojna głowa!

Przedstawiamy boską linię produktów do stylizacji, które idealnie utrwalą twoje włosy, ale nie zmienią ich w znienawidzony hełm. W jaki sposób? Naturalnie! Bo kolekcja jest pełna magicznych roślinnych składników z dalekiej Australii, takich jak: wyciąg z kory australijskiej wiśni oraz z australijskich wodorostów, które nadają fryzurze lekkość
i pozwalają włosom na naturalny ruch. I jeszcze jedno, dzięki tej dawce australijskiej magii, twoje włosy będą cudownie pachnieć.

Aussie Miracle Styling Mousse Volume + Conditioning
Pianka do Włosów Objętość + Odżywienie
Zawsze mierzysz wysoko? Dzięki tej piance twoje włosy też będą miały takie ambicje! Zapewni fryzurę pełną objętości.

Aussie Miracle Styling Mousse Curl Define + Shine
Pianka do Włosów Wyraźnie Podkreślone Loki + Połysk
Twoje loki żyją własnym życiem? Ta pianka sprawi, że wreszcie będą słuchać, co masz im do powiedzenia! Idealny skręt włosa jest właśnie w zasięgu twojej ręki.

Aussie Miracle Hairspray Volume + Hold
Lakier do Włosów Objętość + Utrwalenie
Z tym lakierem będziesz mogła wybrać się na wycieczkę kabrioletem w trakcie orkanu, a twoja fryzura pozostanie w idealnym stanie (chociaż… mimo wszystko nie rekomendujemy takich wycieczek). Sprawi, że twoje włosy będą pełne objętości, utrzymane w nienagannym ładzie, a jednocześnie bardzo swobodne.

Aussie Miracle Hairspray Shine + Hold
Lakier do Włosów Połysk + Utrwalenie
Koniec z matowymi włosami, ten cud w sprayu nada im idealny blask i wprowadzi niezbędną dyscyplinę, by twoja fryzura była piękna przez cały dzień (i noc).

Najlepsze efekty osiąga się pracą zespołową, dlatego idealną stylizację uzyskasz przy pomocy duetu: lakier i pianka. Na wilgotnych, świeżo umytych włosach rozprowadź ulubioną piankę Aussie, a po wysuszeniu, spryskaj je lakierem.

Koniec wojny z niesfornymi kosmykami, produkty Ausse dają ci do ręki argumenty, dzięki którym w negocjacjach o piękną fryzurę, zawsze wygrywasz!

(źródło: mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ