Saturday, April 13, 2024
Home / Inne  / Ukojenie dla skóry

Ukojenie dla skóry

Kosmetyki stworzone z myślą o skórze wrażliwej oraz skłonnej do podrażnień.

Kolekcja CALM firmy Arbonne została stworzona z myślą o skórze wrażliwej oraz skłonnej do podrażnień. Składniki roślinne zawarte w produktach CALM zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia, uśmierzają uczucie „ściągnięcia” twarzy, suchość oraz dyskomfort. Kosmetyki z tej linii charakteryzują się bardzo lekką formułą, dlatego nie zatykają porów. Nie zawierają barwników ani perfum.

Arbonne Calm_GentleDailyMoisturizer_heroCALM Delikatny krem nawilżający do codziennego stosowania – głęboko nawilżający, niezwykle lekki krem do twarzy, który szybko się wchłania i nadaje skórze uczucie miękkości i nasycenia składnikami odżywczymi. Receptura zapewniająca odświeżenie i nawodnienie łagodzi wrażenie ściągnięcia, suchości i dyskomfortu. Po dwóch dniach stosowania 92% uczestniczek badania przyznało, że produkt uśmierzył uczucie dyskomfortu wywołanego suchą skórą.*

Kluczowe składniki: Ogórek, ślaz, lukrecja, zielona herbata japońska.

Kosmetyki z linii RE9 Advanced to luksusowe produkty pielęgnacyjne, które zwalczają oznaki starzenia się skóry. Receptury opierają się na dziewięciu podstawowych składnikach uzupełnionych przełomowymi wyciągami i olejkami pochodzenia roślinnego oraz suplementem wspomagającym kolagen. Po 24 godzinach stosowania tych produktów 83% uczestniczek badania zgłosiło poprawę jędrności skóry.**

RE9 Advanced Kremowy żel oczyszczający do twarzy – bogaty, perłowy preparat o kremowej konsystencji delikatnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia, dzięki czemu skóra staje się gładka i świeża.

Kluczowe składniki: Wyciąg z glonów, olejek z rokitnika zwyczajnego.

*Wyniki oparte na niezależnych badaniach klinicznych.
**Na podstawie 8 tygodniowego badania klinicznego z udziałem 72 kobiet stosujących system RE Advanced z suplementami doustnymi.

Więcej informacji o marce Arbonne znajduje się na: www.arbonne.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Agnieszka 7 grudnia, 2016

    Jeśli ktoś miałby pytania odnośnie produktów marki, zapraszam do kontaktu na maila, chętnie pomogę jako użytkowniczka tych kosmetyków:)

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ