Sunday, May 26, 2024
Home / Uroda  / Kosmetyczny Bieg Uliczny

Kosmetyczny Bieg Uliczny

Przyłącz się do nas w pierwszym kongresowym biegu po zdrowie i dobry humor! Bieganie to najprostsza forma ruchu, niewymagająca dużych nakładów finansowych ani specjalnych miejsc do treningów. Biegać można wszędzie, o każdej porze roku –

Kosmetyczny Bieg Uliczny

Kosmetyczny Bieg Uliczny / fot. materiał prasowy

Przyłącz się do nas w pierwszym kongresowym biegu po zdrowie i dobry humor! Bieganie to najprostsza forma ruchu, niewymagająca dużych nakładów finansowych ani specjalnych miejsc do treningów. Biegać można wszędzie, o każdej porze roku – wystarczy para wygodnych butów i dobre chęci.

Kosmetyczny Bieg Uliczny

Kosmetyczny Bieg Uliczny / fot. materiał prasowy

Przy okazji najbliższego Kongresu LNE po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, nie ostatni odbędzie się Kosmetyczny Bieg Uliczny, w którym pobiegną uczestnicy Kongresu, organizatorzy, przedstawiciele firm kosmetycznych. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Start w sobotę 9 listopada o godz. 18.00, zbiórka pod pomnikiem Solidarności (przed Nowohuckim Centrum Kultury). Trasa będzie przebiegała wzdłuż al. Jana Pawła II do Parku Kultury obok NCK. Dystans: ok. 2 km.

Kosmetyczny Bieg Uliczny to impreza, która ma na celu rozruszać (w dosłownym znaczeniu) środowisko kosmetyczne. Na co dzień kosmetyczki dbają o urodę i dobre samopoczucie swoich klientek. Czas zadbać również o siebie!

Weź więc ze sobą na Kongres sportowe obuwie i dres (przebrać się będzie można w przeznaczonym do tego pomieszczeniu). Czekamy i liczymy na Was!

Informacje i zgłoszenia: g.jablonska@lne.pl

Dla wszystkich uczestników NIESPODZIANKA!

Regulamin na: kongres.lne.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ