Sunday, July 21, 2024
Home / Kultura  / Muzyka  / KORN wystąpi w Polsce!

KORN wystąpi w Polsce!

KORN zagra 30 lipca 2024 roku w Spodku

Korn

Korn zagra w Katowicach / fot. materiały prasowe

KORN zmienił świat muzyki wraz z wydaniem swojego debiutanckiego albumu, który stał się wyznacznikiem dla innych zespołów w ich gatunku muzycznym, a trwały sukces grupy wskazuje na znacznie szerszy wpływ zespołu na kulturę

 

Tego lata Korn zagra koncert w Polsce

The FADER tak opisuje muzyków i ich twórczość:

Nastąpiło nieoczekiwane przełamanie w popowym środowisku, podczas gdy KORN sformułował pewien generacyjny lęk przed klaustrofobiczną, samonapędzającą się świadomością.

Od momentu założenia zespołu sprzedali 40 milionów albumów na całym świecie, zdobyli dwie nagrody oraz siedem nominacji do nagrody GRAMMY, odbyli niezliczone trasy koncertowe i ustanowili wiele rekordów na całym świecie, które mają szansę pozostać nieosiągalne dla innych zespołów.

– Jonathan Davis, gitarzyści James „Munky” Shaffer i Brian „Head” Welch, basista Reginald „Fieldy” Arvizu i perkusista Ray Luzier, nadal przekraczają granice rocka, alternatywy i metalu, pozostając filarem gatunku dla fanów na całym świecie. Poziom osiągnięć KORN wykracza poza zdobyte wyróżnienia i platynowe certyfikaty, są oni określani jako „prawdziwy motor napędowy, którego obecne zespoły nie potrafią dosięgnąć”.
Reprezentują nowy typ muzyki oraz radykalną, nowatorską twórczość, a ich zdolność do wychodzenia poza ramy gatunkowe sprawia, że bariery wydają się nieistotne.

 

Może też cię zainteresuje:
Lenny Kravitz – koncerty w Polsce 2024

 

Korn: Katowice 2024

W 2022 roku wydali swój 14. album „Requiem” i przyznali, że w 2024 roku będą świętować 30-lecie wydania albumu „KORN”. Szykują dla swoich fanów wiele niespodzianek, w tym koncert w Polsce. Muzycy wystąpią 30 lipca 2024 roku w katowickim Spodku

Bilety do kupienia na  LiveNation.pl.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ