Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Wybierz korektor dopasowany do Twojej cery

Wybierz korektor dopasowany do Twojej cery

Korektor do twarzy jest podstawowym kosmetykiem, bez którego nie sposób wykonać perfekcyjny makijaż. Jego rola jest nie do przecenienia zwłaszcza w okolicach oczu

korektor-do-twarzy-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Korektor do twarzy to obok podkładu najważniejszy kosmetyk, dzięki któremu możesz uzyskać gładką i jednolitą cerę. Korektor pod oczy pomaga skutecznie poradzić sobie z cieniami, workami i sińcami. Jak wiadomo, jest to zmora wielu kobiet i nie zawsze jest to oznaka zmęczenia, ponieważ wiele osób genetycznie posiada worki pod oczami. Takie niedoskonałości sprawiają, że twarz zyskuje kilka dodatkowych lat, wygląda na zmęczoną, pozbawioną blasku i świeżości

 

Jak wybrać idealny korektor do cery?

Cienie i worki zazwyczaj pojawiają się z wiekiem, kiedy to skóra pod oczami traci gęstość oraz elastyczność. Na jej powierzchni zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki. Kosmetolodzy podkreślają, że zmiany związane z wiekiem najszybciej i najczęściej pojawiają się wokół oczu, czyli tam, gdzie skóra jest dużo cieńsza i delikatniejsza. Przyczyną cieni pod oczami jest jednak nie tylko wiek, ale również niewyspanie, stres bądź zmęczenie. Czasami ta przypadłość związana jest z uwarunkowaniami genetycznymi.

Jedynym ratunkiem jest właściwe dbanie o cerę oraz stosowanie tricków makijażowych, które pozwolą zamaskować niedoskonałości. Idealnym produktem, który może pomóc rozświetlić przebarwione miejsca pod oczami, jest Maybelline Fit Me – korektor w płynie, z wygodnym aplikatorem. Sprawi on, że makijaż będzie jednolity i nienaganny. Produkt nie powoduje obciążenia, ponieważ posiada wyjątkowo lekką formułę.

Korektor do twarzy – korzyści stosowania

Korektor powinien być idealnie dopasowany do cery i rodzaju przebarwień. Pomocny może się okazać Maybelline Fit Me – korektor, który dokładnie dopasowuje się do karnacji, przez co staje się właściwie niewidoczny. Dostępny jest w kilku odcieniach tak, by każda kobieta mogła wybrać odpowiedni pigment dla swojego koloru skóry.

Korektor rozprowadza się szybko i łatwo, ponieważ został wyposażony w precyzyjny pędzelek, który ułatwia nakładanie. Dzięki sprawdzonemu produktowi, jakim jest Maybelline Fit Me korektor, makijaż nie będzie wyglądał jak maska, ponieważ efekt jest niezwykle naturalny.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ