Wednesday, April 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Kopertówka na telefon

Kopertówka na telefon

Pewne gadżety pozostają ponadczasowe

Portfel kopertowy, w którym zmieścimy nie tylko karty kredytowe i pieniądze, ale również telefon

Portfel kopertowy, w którym zmieścimy nie tylko karty kredytowe i pieniądze, ale również telefon / fot. materiały prasowe

Czy portfel w tych czas jest jeszcze komukolwiek potrzebny? W czasach gdzie bardzo często płacimy kartą lub telefonem? Odpowiedź brzmi: tak. Portfel to ponadczasowy element wyposażenia szczególnie damskiej torebki. Pomimo, że coraz częściej płacimy kartą i smartfonem, to nadal operujemy banknotami i monetami. Mało tego: przecież gdzieś te karty kredytowe i telefon też trzeba nosić, prawda?

Duża kopertówka

Portfel kopertówka jest w stylu niewielkiej damskiej torebki, zmieści tylko pieniądze, karty kredytowe, wizytówki i również pomieści bez problemu nasz telefon. Wygodnie trzyma się ją w dłoni, jest pojemna i pięknie się prezentuje. Gdy np. potrzebujemy wyskoczyć tylko na chwilę po małe zakupy nie musimy brać napakowanej wszystkim torebki tylko złapać w rękę kopertówkę i już.

Telefon w portfelu

Duża kopertówka pomieści każdy smartfon. Zabezpieczy go nam i nie będziemy musiały trzymać portfela w jednej ręce, a telefonu w drugiej. To duży plus. Wiele ludzi nosi telefon w kieszeni, często w tej tylnej. Jest to bardzo niebezpieczne, gdyż ułatwia to złodziejowi pracę. W szybki sposób, niepostrzeżenie wyciągnie nam telefon z kieszeni, stojąc za nami np. w kolejce w sklepie. Może również wypaść nam, gdy będziemy się schylać. Rozsądniej będzie więc schować naszego smartfona do torebki czy dużego portfela.

Kopertowy portfel czy torebka?

Torebka kopertówka ma pasek regulowany lub mały krótki do trzymania torebki w dłoni. Portfel kopertowy nie ma paska i zasadniczo różni się wnętrzem. Gdy w torebce tego typu mamy jedną komorę plus jedną czy dwie kieszonki, tak w przypadku portfela jego wnętrze zawiera dużo przegródek i kieszeni, w których wygodnie i w sposób zorganizowany rozmieścimy nasze karty kredytowe, wizytówki, monety i banknoty oraz telefon.

Portfel kopertówka

Ten typ portfela wymaga dużej torebki. Jeśli lubimy nosić małe torebki, typu listonoszka, lepiej kupmy portfel o mniejszych gabarytach. Kopertówka jest zazwyczaj większa i raczej nie zmieści się w niewielkich rozmiarów listonoszkach. Oczywiście wszystko zależy od tego, co w torbie nosimy. Jeśli tylko portfel, telefon, klucze i chusteczki to nie powinno być problemu. Gdy należymy do tych kobiet, które lubią mieć przy sobie przeróżne gadżety i ich torebka jest wypełniona po brzegi, wtedy duża torebka i duży portfel są obowiązkowe.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ