Wednesday, May 22, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Bądź sexy…(wyniki)

Konkurs – Bądź sexy…(wyniki)

Zdradź nam swój sposób na bycie sexy i wygraj niesamowitą kamizelkę marki Vito Vergelis.

Kamizelka Vito Vergelis

Kamizelka Vito Vergelis / fot. materiał prasowy

KONKURS ZAKOŃCZONY.

Kamizelkę marki Vito Vergelis wygrywa p. Emilia Perkowska (praca poniżej)

Prawdziwie sexy poczułam się wtedy, kiedy zaczęłam regularnie uprawiać sport. I nie mam tu na myśli lepszej figury czy jędrniejszego ciała (chociaż nie przeczę, że to miłe bonusy). Metamorfozie uległa przede wszystkim moja postawa. Zaczęłam czuć się lepiej we własnym ciele, chodzić wyprostowana, pewnym krokiem i oczywiście z piersią do przodu. Poczułam się pewniej w codziennych sytuacjach – jak choćby wtedy, kiedy biegnę na autobus zgrabnym krokiem zamiast sapać po kilkunastu metrach jak lokomotywa, lub na parkiecie, bo teraz wiem że wzmocnione treningiem nogi nie ugną się przy bardziej karkołomnych figurach. Słowem – z trochę niezgrabnej dziewczyny przeistaczam się powoli w pewną siebie i swoich walorów kobietę. I codziennie widzę, że pewność manifestowana w moich ruchach zwraca uwagę zarówno mężczyzn jak i kobiet.

 

Sex appeal to nasza broń kobieca.

Sex appeal to coś co was podnieca.

Wdzięk, styl, czar, szyk, tym was zdobywamy w mig.

Zdradź nam swój sposób na bycie sexy i wygraj niesamowitą kamizelkę marki Vito Vergelis.

KONKURS

Co powoduje, że czujesz się sexy, pociągająca, po prostu atrakcyjna? Swoją odpowiedź wyślij na adres: konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem”Sexy”. Na odpowiedzi czekamy do 16.01.2014r.

ZASADY

Konkurs rusza 7 stycznia. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź, której jest autorem. Opowieść co powoduje, że czujesz sexy może mieć maksymalnie 1000 znaków (bez spacji). Odpowiedzi można przesyłać do 16 stycznia 2014r, na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „Sexy”. Następnie 17 stycznia 2014r. redakcyjne jury wybierze najbardziej interesujący sposób na bycie sexy. Do wygrania jest kamizelka marki Vito Vergelis (wartość nagrody 500 zł/ rozmiar 38). Więcej zasad w regulaminie.

Kamizelka Vito Vergelis

Kamizelka Vito Vergelis / fot. materiał prasowy

Fundatorem nagrody jest p. Agata Piotrowska, właścicielka Salonu ARYTON w Krakowie, ul. Szpitalna 34.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, możliwość komentowania jest zablokowana w tym momencie