Sunday, May 26, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – „Zostań stylistką” (zakończony)

Konkurs – „Zostań stylistką” (zakończony)

Wraz ze sklepem internetowym Stendi.pl mamy dla Was super konkurs. Dobierz buty do jednej z wybranych stylizacji. Zabaw się w stylistkę i wygraj niesamowite nagrody!

WYNIKI DO OBEJRZENIA TUTAJ

Wraz ze sklepem internetowym Stendi.pl mamy dla Was super konkurs. Dobierz buty do jednej z wybranych stylizacji. Zabaw się w stylistkę i wygraj niesamowite nagrody!

KONKURS

Dobierz buty do wybranej stylizacji. Wybierz jedną parę butów i dopasuj ja do gotowej stylizacji z naszej galerii i uzasadnij swój wybór. Odpowiedź: numer butów i numer stylizacji oraz uzasadnienie należy przesłać na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „stylistka”. 

ZASADY

Konkurs rusza 22.10.2013r. Jeden uczestnik konkursu może wysłać tylko jedną propozycję. Uczestnik wybiera jedną parę butów ( zdjęcia przedstawione poniżej) i dopasowuje je do jednej z przygotowanych stylizacji (udostępnionej przez Organizatora). Swój wybór należy uzasadnić. Propozycję można przesyłać do 4.11.2013. Odpowiedź: numer butów i numer stylizacji oraz uzasadnienie należy przesłać na adres konkursy@miastokobiet.pl. Na drodze obrad jury wyłonione zostaną 3 osoby, które najtrafniej dopasują buty oraz uzasadnią swój wybór. Dnia 5.11.2013r. podamy listę zwycięzców. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODY

I miejsce 2 bony o wartości 100 zł (do wykorzystania w sklepie Stendi.pl) + kamizelka EMU

II miejsce 1 bon o wartości 100 zł (do wykorzystania w sklepie Stendi.pl) + kamizelka EMU

III miejsce 3 bony o wartości 100 zł (do wykorzystania w sklepie Stendi.pl)


DOBIERZ BUTY

DO STYLIZACJI

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ