Wednesday, July 24, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Zostań Boginią Azzun (wyniki)

Konkurs – Zostań Boginią Azzun (wyniki)

Kiedy zapadła noc, kobiety patrzyły w gwieździste niebo i szukały wśród nich blasku Azzun

WYNIKI KONKURSU – ZOSTAŃ BOGINIĄ AZZUN

I MIEJSCE I GŁÓWNA WYGRANA ALEKSANDRA ZALEWSKA

WYRÓŻNIENIA

KATARZYNA SOBOLEWSKA I MARTA PRZYCHODZKA

W NAGRODĘ OTRZYMUJĄ

Zaproszenie na Zabieg Hammam Tradycyjny – tradycyjny orientalny peeling i masaż całego ciała w pianie zakończony naoliwieniem ciała aromatyczną, ciepłą oliwką – rytuał o działaniu oczyszczającym, nawilżającym oraz relaksacyjnym; zabieg o wartości 210 zł

WYSYŁANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE

Kiedy zapadła noc, kobiety patrzyły w gwieździste niebo i szukały wśród nich blasku Azzun… Jej mrugnięcie oka zaklinało w kobietach piękno i urodę na całe życie… Jeśli wczułaś/eś się w magię i odpowiedni klimat, czas wybrać się w podróż do świata piękna i harmonii, do Hotel Azzun Orient SPA&Wellness****.

Konkurs Zostań Boginią Azzun i wygraj wyjątkową nagrodę!

Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.azzun.pl i stworzysz idealny pakiet zabiegów dla Bogini Azzun z oferty Orient Spa oraz opowiesz dlaczego chciałabyś spędzić weekend w Hotel Azzun Orient SPA&Wellness****?

Swoją odpowiedź prześlij na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „Azzun”.

Hotel Azzun Orient SPA&Wellness****

Zdjęcie 1 z 14

Widok od frontu

ZASADY

Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedną odpowiedź. Konkurs trwa od 5 lipca 2013r. Odpowiedzi można przesyłać do 12 lipca 2013r. do godziny 12. Spośród nadesłanych odpowiedzi jury z Hotelu Azzun wybierze osobę, która ich zdaniem nadesłała najbardziej magiczną odpowiedź.

NAGRODA

 2 noclegi w komfortowym pokoju 2-os Superior ze śniadaniem, obiadokolacją (I i II dnia) i zabiegiem SPA dla 2 osób  – Hammam Foam – orientalny masaż całego ciała w pianie, zakończony naoliwieniem ciała aromatyczną, ciepłą oliwką.

[Not a valid template]

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ