Tuesday, March 5, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / KONKURS ZABIEGI GWIAZD

KONKURS ZABIEGI GWIAZD

Konkurs ZABIEGI GWIAZD: odmładzanie u jednego z najlepszych specjalistów medycyny estetycznej w Polsce

zabiegi gwaizd

Dla zwycięzców konkurs jest okazją do skorzystania z zabiegów gwiazd (fot. Fotolia)

Do dalszego etapu przechodzą panie:
Magdalena W., Katarzyna C., Anna H., Ewa R., Iwona R.

Dr Marek Wasiluk z Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium i „Miasto Kobiet” zapraszają na konkurs, którego efektem będzie metamorfoza polegająca na odmłodzeniu

zabiegi gwaizd

Dla zwycięzców konkurs jest okazją do skorzystania z zabiegów gwiazd (fot. Fotolia)

Co dojrzałym kobietom przeszkadza najbardziej w ich wyglądzie? To, że na pewnym etapie życia nie da się nie zauważyć objawów starzenia. W wywiadzie z dr Markiem Wasilukiem przeczytacie, że młody wygląd to kwestia systematycznego i ciągłego dbania o siebie. A także możliwości finansowych. Osoby zarabiające wizerunkiem wiedzą o tym, ale każda kobieta ma prawo i możliwość skorzystania z podobnych zabiegów. W konkursie dwie do pięciu uczestniczek otrzyma szansę przejścia metamorfozy i takiego odmłodzenia, by ująć sobie lat, nie ujmując naturalnego piękna. Obiecujemy spektakularne efekty.

ZASADY KONKURSU
1. Konkurs jest przeznaczony dla kobiet, które ukończyły 35 lat, zauważają u siebie objawy starzenia i chciałyby to zmienić. Starzenie musi dotyczyć twarzy

2. Aby wziąć udział w konkursie, do 30 maja 2016 roku na adres konkursy@miastokobiet.pl przyślij:
– zdjęcie swojej twarzy;
– opis, co chciałabyś zmienić, co ci przeszkadza, a także wyjaśnienie dlaczego;
– informacje odnośnie chorób przewlekłych
– informacje osobowe: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania;
– deklarację, że będziesz przyjeżdżać na zabiegi tak często, jak to będzie zalecone przez dr. Wasiluka. Zabiegi będą się odbywać w Warszawie, w Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium (al. KEN 47/13), cykl zabiegów może trwać od kilku miesięcy do nawet roku, konieczne może być nawet kilkanaście wizyt;
– zgodę na wykorzystanie wizerunku

3. Dojazdy do Warszawy odbywają się na twój koszt.

4. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na wykorzystanie wizerunku. Zdjęcia uczestniczek, które wygrały, mogą być publikowane na blogu, na fb, w portalach, na stronie Triclinium, w książce, czasopismach, a także innych nośnikach.

5. Harmonogram konkursu:
– przysyłanie zgłoszeń i zdjęć: od 1 do 30 maja 2016 roku;
– wybór zwyciężczyń do 30 czerwca;
– zabiegi: przewidywany czas metamorfozy od lipca do końca 2016 roku ( z możliwością przesunięcia tej daty, jeśli zajdzie taka potrzeba).

6. Wyboru zwyciężczyń dokona dr Marek Wasiluk. Będzie to jego subiektywny wybór i jeśli nawet nie wybierze ciebie, musisz się z tym pogodzić.

ZANIM WYŚLESZ ZGŁOSZENIE PRZECZYTAJ UWAŻNIE PEŁNY REGULAMIN KONKURSU

Marek Wasiluk Triclinium

dr Marek Wasiluk / fot. Adam Lewanowicz

Dr Marek Wasiluk
Jeden z najbardziej cenionych ekspertów medycyny estetycznej w Polsce. Specjalista laseroterapii, prekursor nowych rozwiązań medycznych. Autor książki Medycyna estetyczna bez tajemnic. Od czterech lat prowadzi blog Medycyna estetyczna bez tajemnic (www.marekwasiluk.pl), na którym dzieli się prawdziwymi efektami swoich terapii, a także produkuje filmy edukacyjne, pokazujące przebieg zabiegów. Przez pacjentów nazywany jest lekarzem od trudnych przypadków. Wprowadza autorskie terapie i rozwiązania (np. w leczeniu rozstępów, przebarwień, blizn i w odmładzaniu).

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Pingback:Beauty Test » ZABIEGI GWIAZD, CZYLI ODMŁADZANIE DLA KAŻDEGO 9 sierpnia, 2016

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ