Wednesday, April 24, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs z Galerią Andrzeja Mleczki-zakończony

Konkurs z Galerią Andrzeja Mleczki-zakończony

"Masz głowę na karku", rzucasz ciętymi ripostami, "sypiesz dowcipami, jak z rękawa"? To znaczy, że doskonale dasz sobie radę z tym zadaniem. Wraz z Galerią Autorską Andrzeja Mleczki mamy konkurs ze świetnymi nagrodami ze Sklepu.Mleczko.pl.

KONKURS ZAKOŃCZONY, TUTAJ SĄ WYNIKI

„Masz głowę na karku”, rzucasz ciętymi ripostami, „sypiesz dowcipami, jak z rękawa”? To znaczy, że doskonale dasz sobie radę z tym zadaniem. Wraz z Galerią Autorską Andrzeja Mleczki mamy konkurs ze świetnymi nagrodami ze sklepu internetowego sklep.mleczko.pl.

KONKURS

Masz do wyboru dwie grafiki autorstwa Andrzeja Mleczki. Wybierz jedną i uzupełnij „chmurkę”. Swoją pracę prześlij na adres: konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „Mleczko”. W treści maila podaj nr grafiki, którą wybrałeś. Na zgłoszenia czekamy do 13.12.2013r.

Rysunek nr 1

Zdjęcie 1 z 2

Grafika: Andrzej Mleczko

ZASADY

Konkurs rusza 03.12.2013r. Uczestnik konkursu może wysłać tylko jedną pracę, której jest autorem. Wybierz grafikę (do wybory dwie) autorstwa Andrzeja Mleczki i uzupełnij „chmurkę”. Odpowiedzi można przesyłać do 13.12.2013r, na adres: konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „mleczko”. Na drodze obrad jury wyłonione zostaną 3 osoby, które prześlą najzabawniejsze, najbardziej oryginalne i zaskakujące odpowiedzi. Do wygrania nagrody ze sklepu internetowego sklep.mleczko.pl. Dnia 16.12.2013r. podamy listę zwycięzców. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODY

I miejsce - kalendarz

Zdjęcie 1 z 3

Galeria Autorska Andrzeja Mleczki

Oceń artykuł
5 komentarzy
 • Jakub 6 grudnia, 2013

  Ciszej tam, my tu prowadzimy panel dyskusyjny !

 • Monika 11 grudnia, 2013

  Czy w treści e-maila trzeba podać swoje dane osobowe, czy dopiero po wyłonieniu zwycięzców?

 • 카지노 14 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Read More Information here to that Topic: miastokobiet.pl/konkurs-z-galeria-andrzeja-mleczki/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ