Wednesday, April 17, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Wytęp rozstęp! – podsumowanie konkursu

Konkurs – Wytęp rozstęp! – podsumowanie konkursu

Przedstawiamy wyniki głosowania w konkursie Wytęp rozstęp! razem z warszawskim Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami obrad jury.

Konkurs Wytęp rozstęp

Konkurs Wytęp rozstęp / fot. fotolia

Na blogu dr Marka Wasiluka znajduje się podsumowanie konkursu Wytęp rozstęp, zapraszamy do zapoznania się. 

WYNIKI GŁOSOWANIA

 Zwyciężyła Kropka 92 z ilością głosów 978

WYNIKI OBRAD JURY

Zwyciężyła Bibi

Na początku zaznaczamy, że zabawa ta nie była konkursem na „najgorsze” rozstępy, a na na najbardziej oryginalny i przekonywujący opis. Wybór Zwycięzcy był naprawdę trudny. Po burzliwych naradach jury postanowiło nagrodzić Uczestniczkę o pseudonimie Bibi za „poetycki” opis swojego problemu.

Mimo tego, że Zwyciężczyni nagrody jury może być tylko jedna, wraz z doktorem Markiem Wasilukiem postanowiliśmy wyróżnić wszystkie Uczestniczki konkursu za odwagę i determinację w pokonywaniu własnych słabości. Dlatego każda z Was otrzymuje konsultację w Triclinium gratis i 30 % zniżki na pierwszy zabieg usuwania rozstępów frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową. Ta z Uczestniczek, która będzie chciała skorzystać z nagrody pocieszenia, proszona jest o kontakt na konkursy@miastokobiet.pl

Wszystkie nadesłane zgłoszenia można zobaczyć tutaj.

Konkurs Wytęp rozstęp

Konkurs Wytęp rozstęp / fot. fotolia

KONKURS:

Prześlij nam zdjęcie swoich rozstępów i napisz uzasadnienie, które nas przekona, że to Ty powinnaś wygrać zabieg. Określ również, jaką część ciała chciałabyś poddać leczeniu. Na zdjęcia i opisy czekamy do 22 kwietnia. UWAGA! Na zdjęciach nie trzeba pokazywać twarzy, a swoją opowieść można podpisać pseudonimem. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „ROZSTĘPY”.

ZASADY:

Jeden uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Następnie 23 kwietnia wszystkie zdjęcia i opisy zostaną umieszczone na portalu miastokobiet.pl na platformie do głosowania, dzięki czemu Internauci będą mogli głosować na najbardziej przekonywujące według nich osoby. Głosowanie, które będzie trwało do 29 kwietnia, do godz. 12.00, zakończy się wyłonieniem jednej osoby z największą ilością głosów, która zostanie zwycięzcą konkursu. Równolegle zostanie nagrodzona kolejna osoba, która według redakcyjnego jury będzie najbardziej potrzebowała zabiegu usuwającego rozstępy. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODY:

Każdy ze zwycięzców otrzyma zaproszenie na serię zabiegów frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową do warszawskiego Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium. To ile zabiegów zostanie wykonanych zależeć będzie od diagnozy lekarza. Leczenie będzie obejmować tylko część ciała wskazaną przez zwycięzcę w zgłoszeniu konkursowym.

Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47 lokal 13, 02-777 Warszawa, tel. tel. 22 403 40 34, www.triclinium.pl

Zajrzyj na blog naszego eksperta – dr Marka Wasiluka „Medycyna Estetyczna bez tajemnic” www.marekwasiluk.pl

Odwiedź nas również na Facebooku: „Życie jest piękne i ja też”

Oceń artykuł
4 komentarze
  • Gosia 29 kwietnia, 2013

    Oszustwo. Program do zmiennego IP każda z nas mogła sobie zainstalować.

  • Katarina 1 maja, 2013

    ,,Prześlij nam zdjęcie swoich rozstępów i napisz uzasadnienie, które nas przekona, że to Ty powinnaś wygrać zabieg.” Nic nie było mowy o poetyckiej treści… No cóż wygrały osoby które mogłą jakoś ukryć rozstępy tym bardziej nie wierze w to po 1000 głosów …Mimo wszystko gratuluję tym osobą że będą mogły poczuć się lepiej .

  • LILI 6 maja, 2013

    Witam .Nie dostałam jeszcze nagrody pocieszenia ani żadnych wiadomości się z nią wiążących a pisałam pare razy. Pozdrawiam

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ