Saturday, February 24, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Wytęp rozstęp! – Głosowanie zakończone!

Konkurs – Wytęp rozstęp! – Głosowanie zakończone!

Rozstępy to problem natury urodowej, który bardzo często kaleczy nie tylko ciało, ale także i duszę. „Czerwone prążki” niejednokrotnie są powodem kompleksów, obniżenia samooceny i przyczyniają się do popadania w depresję.

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE WYNIKI MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ

Rozstępy to problem natury urodowej, który bardzo często kaleczy nie tylko ciało, ale także i duszę. „Czerwone prążki” niejednokrotnie są powodem kompleksów, obniżenia samooceny i przyczyniają się do popadania w depresję.

Rozstępy do niedawna były praktycznie nieusuwalne. Dr Marek Wasiluk z warszawskiego Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium dysponuje od roku rewolucyjną metodą, która pozwala na prawie całkowite ich wyleczenie – to zabieg frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej. 

Wraz z dr Markiem Wasilukiem postanowiliśmy pomóc tym z Was, którzy bardzo cierpią z powodu sowich rozstępów. Dlatego zorganizowaliśmy konkurs „Wytęp rozstęp”.

Dziś pokazujemy opowieści i zdjęcia nadesłane przez uczestników konkursu. Zagłosuj na najbardziej poruszającą historię i pomóż jej autorce wyleczyć rozstępy i poczuć się znowu dobrze w swojej skórze!

Mamy nadzieję, że dla części z Was przegląd galerii i czytanie przeżyć innych ludzi, będzie pewnego rodzaju psychoterapią i spojrzeniem na siebie i swoje kompleksy z boku. Głosowanie trwa od 24.04.2013r. do 29.04.2013r. do godziny 12:00.

Konkurs - Wytęp rozstęp!

Zdjęcie 1 z 18

witam, mam 21 lat, jestem szczupłą dziewczyną, która nigdy nie miała problemu z wagą, od zawsze natomiast (tj. od czasu który pamiętam) z rozstępami, które pojawiły sie w okresie dojrzewania. pręgi pokrywają całe boki a także częściowo centralną część pośladków. nie chciałabym brzmieć zbyt trywialnie, ale są moim jedynym, a zarazem miażdżącym kompleksem , który doprowadzał mnie do płaczu kilkadziesiąt razy w życiu, miał ogromny wpływ na moje życie intymne, zwykłe pokazywanie sie na plaży, czy wreszciee codziennie dobijanie sie patrzeniem na tę bardzo nieestetyczna partię ciała. próbowałam rożnych kremów i zabiegów (np. mikrodermabrazji) bez skutków, odwiedziłam swego czasu kilku dermatologów, a jeden z nich udzielił mi rady, że jedynym wyjściem jest udać sie do psychologa i zaakceptować je, bo nawet laser często nie daje żadnych efektów. kiedy trafiłam na artykuł o nowym sposobie zwalczania rozstępów, a później na stronę dr Marka Wasiluka poczułam sie tak jakby połowa moich problemów zniknęła. jestem studentką więc przez jakiś czas nie będzie mnie stać na taka terapię, byłabym bardzo szczęśliwa, gdyby dano mi możliwość poddania jej, bardzo wierzę w jej skuteczność, a ona dałby możliwość wreszcie w 100% uwierzyć w siebie. Kropka92

[Not a valid template]

 

Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium

Al. Komisji Edukacji Narodowej 47 lokal 13, 02-777 Warszawa, tel. tel. 22 403 40 34, www.triclinium.pl

Zajrzyj na blog naszego eksperta – dr Marka Wasiluka „Medycyna Estetyczna bez tajemnic” www.marekwasiluk.pl

Odwiedź nas również na Facebooku: „Życie jest piękne i ja też”

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ