Monday, May 20, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Wygraj weekendowy pobyt w polskich górach: Czarna Góra Resort(wyniki)

Konkurs – Wygraj weekendowy pobyt w polskich górach: Czarna Góra Resort(wyniki)

Jeśli marzy Ci się rodziny wypad w góry weź udział w naszym konkursie i wygraj weekendowy pakiet do kompleksu wypoczynkowego Czarna Góra Resort.

WYNIKI

Emilia Antosz 

Dlaczego my? W tym roku mąż nie mógł zabrać mnie i naszej 2-letniej córeczki na wakacje. Niestety, zobowiązania w pracy uniemożliwiły nam wspólny wyjazd. Chciałabym, by znalazł czas na bycie razem. Uważam, że inwestycja we wspólne spacery, zabawy z dzieckiem dają nam więcej niż najlepsze kontrakty i awanse zawodowe. Mój mąż obawia się odrzucać nowe propozycje. Myśli, że to dla naszego lepszego życia. Chciałabym, by na chwilę zwolnił. Nagrodę dedykowałabym jemu. Mam nadzieją, że doceni wspólnie spędzony czas. Chcę, żeby w naszym życiu było więcej miłych rodzinnych wspomnień.

Co powiesz na rodzinne spacery po górach, jogę, pikniki, a może nawet odkrywanie skarbów natury? Jeśli marzy Ci się rodziny wypad w góry weź udział w naszym konkursie i wygraj weekendowy pakiet do kompleksu wypoczynkowego Czarna Góra Resort. 

KONKURS

Zadanie jest bardzo proste. Wystarczy, że napiszesz nam dlaczego właśnie Ty chcesz spędzić weekend w kompleksie Czarna Góra Resort? Masz na to 500 znaków (bez spacji). Swoją odpowiedź prześlij na adres konkursy@miastokobiet.pl, z dopiskiem „Czarna Góra”. Inspiracji szukaj na stronie www.czarnagora.pl

ZASADY

Konkurs trwa od 24.09.2015 r. do 01.10.2015 r. Jeden uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź, której jest autorem. Praca nie mogła być nigdzie publikowana do tej pory. Napisz nam dlaczego właśnie Ty chcesz spędzić weekend w kompleksie Czarna Góra Resort?(max. 500 znaków bez spacji, dopuszczalna forma pracy – tylko zwykły tekst). Odpowiedzi należy przesyłać do 01.10.2015 r., na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „Czarna Góra”. Następnie 02.10.2015 r. redakcyjne jury wybierze jedną najciekawszą odpowiedź. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODA

PrintDo wygrania weekendowy pakiet dla 2 dorosłych osób + 2 dzieci (2 noclegi)* w kompleksie wypoczynkowym Czarna Góra Resort.

Czarna_Gora_Apartamenty

Czarna_Gora_Apartamenty_wnetrze_2_middle

czarna_gora_resort_sienna_dolnoslaskie

Czarna_Gora_zjezdzalnia_medium_04_08_15

 

 

 

* Pobyt weekendowy dla 2 osób dorosłych + 2 dzieci. 2 noclegi (piątek, sobota, bez wyżywienia) w Apartamentach Czarna Góra. www.wynajem.apartamenty.czarnagora.pl Bezpłatne usługi dodatkowe: parking przy apartamentach, wifi, basen i strefa SPA w Hotelu Morawa (oddalonym ok. 5 km od apartamentów) oraz z kortów tenisowych przy Hotelu Morawa. http://www.hotelmorawa.pl/atrakcje/spa-i-basen/basen. Pakiet nie obejmuje kosztów dojazdu

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Joanna 1 października, 2015

    Z miłą chęcią dołączam do pragnących relaksu… w tym pięknym miejscu 🙂

  • Aneta 2 października, 2015

    Serdecznie gratuluje wygranej!
    I życzę miłego weekendu

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ