Tuesday, September 26, 2023
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Wygraj bezpłatny program odchudzający

Konkurs – Wygraj bezpłatny program odchudzający

Konkurs - do wygrania bezpłatny program odchudzający: skuteczne odchudzanie dopasowane do osobowości i wydolności organizmu. Bez stresu, w komfortowych i kameralnych warunkach.

pod naszym patronatem

Konkurs – do wygrania bezpłatny program odchudzający: skuteczne odchudzanie dopasowane do osobowości i wydolności organizmu. Bez stresu, w komfortowych i kameralnych warunkach.

Konkurs - Wygraj bezpłatny program odchudzajacy

Konkurs – Wygraj bezpłatny program odchudzający / fot. materiał prasowy

KONKURS

Aby wziąć udział w konkursie opowiedz, dlaczego chcesz zrzucić zbędne kilogramy i wyślij do nas na adres: odchudzanie@holistycznaoaza.pl swoją historię napisaną na jednej kartce A4. Możesz też zgłosić do konkursu bliską Ci osobę!

Napisz nam, dlaczego mamy odchudzić właśnie CIEBIE!

Jaka jest Twoja motywacja?

Co determinuje cię do zmiany?

Jak będzie wyglądało Twoje życie jak schudniesz?

Co jest dla ciebie ważne w walce ze zbędnymi kilogramami?

5 najciekawszych tekstów opublikujemy, a spośród ich autorów wybierzemy osobę, która wygra kompleksowy bezpłatny program odchudzający, dopasowany do jej osobowości!

Na zgłoszenia czekamy do 21 marca 2014!

Co jest do wygrania ?

Konkurs umożliwia wygranie indywidualnie dobranego, bezstresowego i dopasowanego do osobowości programu odchudzającego, a więc programu bez stresu psychicznego i bez nadmiernego wysiłku.

BEZ STRESU PSYCHICZNEGO W ZGODZIE Z TWOJĄ OSOBOWOŚCIĄ

Skuteczność procesu odchudzania w dużej części leży w sferze psychicznej.

Proces odchudzania jest skuteczny gdy jest dopasowany do naszego stylu życia, naszej osobowości i wydolności naszego organizmu. Z psychologicznego punktu widzenia jest trudny, bo najczęściej wiąże się z koniecznością zmiany naszych nawyków i przyzwyczajeń oraz ze znalezieniem w sobie wewnętrznej motywacji do takiej zmiany. Aby taką zmianę skutecznie wspomóc cały proces powinien przebiegać w życzliwej atmosferze i komfortowych warunkach. W naszym programie zapewniamy taką pełną akceptacji atmosferę tworzoną przez naszych specjalistów oraz oferujemy kameralne warunki dla realizacji procesu. Dzięki temu minimalizujemy stres s psychiczny związany z podjęciem odchudzania przez co sam proces jest mniejszym obciążeniem dla organizmu oraz psychiki osoby odchudzającej się.

BEZ NADMIERNEGO WYSIŁKU, BEZ WYCISKANIA SIÓDMYCH POTÓW

Skuteczne odchudzanie nie musi się wcale wiązać z ekstremalnym wysiłkiem.

„Co nagle to po diable”, mówi przysłowie i możemy je odnieść także do procesu odchudzania. Gdy walczymy ze zbędnymi kilogramami zależy nam nie tylko na tym by ważyć mniej – ale także by utrzymać mniejszą wagę. W desperacji intensyfikujemy wysiłek fizyczny nie bacząc na konsekwencje. Ekstremalny wysiłek dla osoby otyłej to ryzyko obciążenia organizmu ponad miarę, a jednocześnie wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia efektu jojo – tycie, chudnięcie, znów tycie… (a takie wahania wagi nie są dla organizmu bez znaczenia). Dzieje się tak zazwyczaj gdy po spektakularnym zrzuceniu kliku kilogramów, zrezygnujemy z tego ekstremalnego wysiłku. Aby uniknąć pułapki efektu jojo w naszym programie harmonijnie dostosowujemy aktywność fizyczną do wydolności organizmu bez zbędnego dodatkowego jego obciążenia.

BEZ CUDOWNYCH DIET, TYLKO Z DIETĄ SPECJALNIE DLA CIEBIE

Każdy organizm jest inny stąd skuteczne odchudzanie wymaga indywidualnej diety.

Cudowne diety skuteczne są na papierze. Skuteczne odchudzanie wymaga zmiany nawyków żywieniowych a nie zmiany samej diety (inaczej murowany efekt jojo). W naszym programie dostosowujemy dietę do indywidualnego zapotrzebowania organizmu realizując jednocześnie dwa cele: obniżanie wagi i przyzwyczajanie organizmu do nowych dla niego nawyków związanych z żywieniem obejmujących nowe składniki żywieniowe, nowe smaki i zmianę ilości przyjmowanych pokarmów, nowe przyzwyczajenia.

Zwycięzca konkursu otrzymuje oparty na powyższych zasadach 2-3 miesięczny* program odchudzający, a w nim:

– konsultacje z psychodietetykiem i psychologiem zdrowia Lidią Szeworską (realizacja 3 razy w tygodniu)

-zajęcia z fizjoterapeutą dopasowane do wydolności całego organizmu

-dbanie o ciało – indywidualnie dopasowane zabiegi wykonywane przez kosmetologów i kosmetyczki.

-wsparcie do budowania motywacji dla realizacji swoich planów i celów życiowych

– po zakończeniu programu wsparcie poprzez konsultacje raz w miesiącu do pół roku po zakończeniu metamorfozy

Cały program będzie realizowany w siedzibie METAMOFPHOSIS Holistyczna Oaza Estetyki i Zdrowia Al. KEN 83 lok U 14 (łatwy i szybki dojazd do stacji metro Stokłosy).

Zwycięzca konkursu musi być przygotowany na minimum 3 wizyty w tygodniu. Musi również ściśle realizować wskazówki i zalecenia otrzymywane w trakcie realizacji programu.

Patroni medialni:

ABCzdrowie.pl, Wellnessday.eu, MiastoKobiet.pl, Veronique.pl

Szczegóły konkursu i regulamin na stronie: holistycznaoaza.pl

* Każdy organizm jest inny, dlatego dokładny czas trwania programu będzie ustalany bezpośrednio ze zwycięzcą. Naszym celem jest trwałe zrzucenie wagi, dlatego cały proces jest przeprowadzany bez nadmiernego obciążania organizmu jak najszybciej a przede wszystkim zdrowo.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ