Saturday, March 2, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs – Wydarzenie, które zmieniło moje życie !

Konkurs – Wydarzenie, które zmieniło moje życie !

Przydarzyło Ci się się coś co na zawsze zmieniło Twoje życie? Chcesz się tym podzielić z innymi, a dodatkowo wygrać wyjątkową nagrodę? Weź udział w naszym nowym konkursie "Wydarzenie, które zmieniło moje życie! "

Wydarzenie, które zmieniło moje życie!

Wydarzenie, które zmieniło moje życie! / prevka

Przydarzyło Ci się się coś co na zawsze zmieniło Twoje życie? Chcesz się tym podzielić z innymi, a dodatkowo wygrać wyjątkową nagrodę? Weź udział w naszym nowym konkursie Wydarzenie, które zmieniło moje życie! 

Wydarzenie, które zmieniło moje życie!

Wydarzenie, które zmieniło moje życie! / prevka

KONKURS:

Opowiedz nam o wydarzeniu, które zmieniło Twoje życie. Swoją opowieść wyślij na adres konkursy@miastokobiet.pl do 7 lipca 2013r. wraz z dopiskiem „Wydarzenie”.

ZASADY:

Konkurs rusza 28 czerwca. Jeden uczestnik konkursu może wysłać tylko jedną opowieść, której jest autorem. Opowiadanie może mieć maksymalnie 1700 znaków (ze spacjami). Historię można przesyłać do 7 lipca 2013r. Następnie 8 lipca 2013 r. wszystkie prace zostaną umieszczone na portalu Miasta Kobiet na platformie do głosowania, gdzie Internauci będą mogli głosować na najlepszą według nich historię. Głosowanie, które będzie trwało do 18 lipca 2013 r., do godz. 12.00 zakończy się wyłonieniem 1 osoby z największą ilością głosów, która zostanie zwycięzcą konkursu. Równolegle zostaną nagrodzone kolejne 2 osoby, które według jury przyślą najbardziej niesamowitą opowieści! W jury zasiądą Ilona Felicjańska oraz Aneta Pondo. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODY

Nagrodami w konkursie są vouchery do wykorzystania w trzech wspaniałych miejscach:

Vanilla Spa w Hotelu Niebieski Kraków – wartość 580 zł.

 

 

Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium Warszawa – wartość 500 zł.

 

 

 

– Instytut Piękna Kamili Michalewicz Poznań – wartość 500 zł.

 

 

Każdy zwycięzca otrzyma także książkę Ilona Felicjańska. Cała prawda… wywiad – rzeka przeprowadzony przez redaktor naczelną „Miasta Kobiet” Anetę Pondo.

WAŻNE!

W treści maila prosimy podać miejsce, do którego chcielibyście wygrać voucher.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ