Monday, April 22, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs WWW – wymyśl, wybierz, wyślij!

Konkurs WWW – wymyśl, wybierz, wyślij!

Wymyśl śmieszny dialog do jednej z naszych scenek, Wybierz jedną z nagród z listy, i Wyślij do nas. Autorzy najzabawniejszych dialogów zostaną nagrodzeni wybraną przez siebie nagrodą.

Wymyśl śmieszny dialog do jednej z naszych scenek, Wybierz jedną z nagród z listy, i Wyślij do nas. Autorzy najzabawniejszych dialogów zostaną nagrodzeni wybraną przez siebie nagrodą. 

Konkurs

Masz do wyboru trzy grafiki konkursowe. Wybierz jedną z nich i uzupełnij „chmurki” zabawnym dialogiem. Prace można przesyłać do 14 marca, na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „www”. W mailu prosimy wpisać, do której scenki jest dialog.

Zasady

Konkurs rusza 7 marca. Uczestnik może przesłać jedną odpowiedź. Przesyłając pracę konkursową w postaci dialogu do wybranej grafiki konkursowej, Uczestnik oświadcza, że jest jej autorem. Odpowiedzi należy przesłać  do 14 marca 2013r. W dniu 15 marca 2013r. powstanie platforma do głosowania. Głosowanie będzie trwać do 25 marca 2013r. do 12:00. W konkursie zostanie nagrodzonych trzech uczestników, którzy według jury przyślą najśmieszniejsze dialogi. Równolegle w drodze głosowania zostanie wyłonionych również trzech zwycięzców, którzy zdobędą największą liczbę głosów.

WAŻNE!!!

Wraz z pracą konkursową każdy uczestnik powinien przesłać informację, jaką nagrodę chciałby wygrać w konkursie (lista nagród dostępna poniżej). W momencie gdy dwóch lub więcej zwycięzców konkursu wybierze tą samą nagrodę, w takim przypadku wybrany prezent otrzyma Uczestnik, który zajmie wyższe miejsce. Drugi uczestnik otrzyma nagrodę pocieszenia (równie atrakcyjną). Pozostałe kwestie reguluje regulamin dostępny tutaj.

Lista nagród:

1. ARTNAIL 1 zaproszenie na manicure, pedicure oraz przedłużanie rzęs – obejrzyj tutaj

2. GLOSSY BOX 10X pudełeczek – zawartość obejrzyj tutaj

3. HAIR COIF zaproszenia do salonu ( 12 salonów na terenie Polski) – lista salonów tutaj

4. MILLI BAG torebka ROMAobejrzyj tutaj

5. NARODOWY TEATR STARY podwójne zaproszenie na spektakl Poczet Królów Polskich – więcej tutaj

6. SONY MUSIC 2x płyta Dido Girl who got away i 2x płyta Cesarii Evory Mae Carinhosa obejrzyj tutaj

7. STUDIO ANGEL 3 x zaproszenie na zabieg KRIOLIPOLIZA 3 w 1 – więcej tutaj

8. SYLVECO zestaw kosmetyków – obejrzyj tutaj 

9. TIGERANDBEAR zapach LALIQUE Amethyst – obejrzyj tutaj

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ