Tuesday, March 5, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Konkurs:Koszmar minionych Walentynek (wyniki)!

Konkurs:Koszmar minionych Walentynek (wyniki)!

Zdarzyło Ci się kiedyś przeżyć koszmarną randkę lub umierać z nudów w dniu Święta Zakochanych? Jeśli tak, podziel się z nami swoimi przeżyciami! Wyrzuć z siebie niemiłe wspomnienia, a my wraz z portalem Citeam.pl zadbamy

Koszmar minionych Walentynek

Koszmar minionych Walentynek

Zdarzyło Ci się kiedyś przeżyć koszmarną randkę lub umierać z nudów w dniu Święta Zakochanych? Jeśli tak, podziel się z nami swoimi przeżyciami! Wyrzuć z siebie niemiłe wspomnienia, a my wraz z portalem Citeam.pl zadbamy o to, żeby w tym roku Twoje Walentynki były najlepsze na świecie!

Koszmar minionych Walentynek

Koszmar minionych Walentynek

ZASADY:

Jeden uczestnik konkursu może wysłać do 6 lutego 2013r. tylko jedną opowieść, której jest autorem. Opowiadanie może mieć maksymalnie 1700 znaków. Następnie 7 lutego 2013 r. wszystkie prace zostaną umieszczone na portalu Miasta Kobiet na platformie do głosowania, gdzie Internauci będą mogli głosować na najlepsze według nich historie. Głosowanie, które będzie trwało do 12 lutego 2013 r., do godz. 12.00, zakończy się wyłonieniem 2 osób z największą ilością głosów, którzy zostaną zwycięzcami konkursu. Równolegle zostaną nagrodzone kolejne 3 osoby, które według redakcyjnego jury przyślą najbardziej „koszmarne” opowieści! Więcej zasad w regulaminie.

Nagrodami w konkursie są bony 5×300 złotych do wydania w portalu Citeam.pl, który jako jeden z czołowych serwisów z rabatami w Polsce, codziennie dostarcza setki propozycji spędzenia wolnego czasu. Na każdą kieszeń. Teraz daje możliwość spełnienia swoich marzeń o Walentynkach nie z tej ziemi.. Zadbaj o to, żeby w tym roku Twoje Walentynki były najlepsze na świecie!

WYNIKI GŁOSOWANIA:

I miejsce z ilością głosów 514 zajmuje D.M.

II miejsce z ilością głosów 310 zajmuje sheha

WYNIKI Z OBRAD JURY

I miejsce zajmuje Ilona Kwiatkowska za odpowiedź 

II miejsce zajmuje Anna Sadurska za odpowiedź 

III miejsce zajmuje do_gwiazd za odpowiedź

Wszystkie „koszmarne opowieści” można przeczytać tutaj!

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 인터넷바카라 20 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Read More here on that Topic: miastokobiet.pl/konkurs-walentynkowy-wyniki/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ