Tuesday, March 5, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / KONKURS: W trasę! Podziel się swoją miejscówką i wygraj wielofunkcyjną kamerę samochodową

KONKURS: W trasę! Podziel się swoją miejscówką i wygraj wielofunkcyjną kamerę samochodową

Zdradź nam swoje urokliwe miejsce

Jaka kamera samochodowa jest najlepsza

Jaka kamera samochodowa jest najlepsza? / fot. materiały prasowe

Góry, morze, jeziora, lasy, miasta, miasteczka, wsie i zakątki. Są w Polsce miejsca, które szczególnie lubisz? Chcesz, aby o ich pięknie usłyszał cały świat? Zdradź nam swoją ulubioną miejscówkę w Polsce i wygraj wielofunkcyjną kamerę samochodową – NAVITEL R300 GPS

 

Zasady konkursu „W trasę!”

 

Pokaż lub opisz swoje ulubione miejsce w Polsce. Za co je lubisz? Co Cię w nim urzeka? Może masz miłe wspomnienia związane z tym miejscem? Swoją odpowiedź konkursową pozostaw w komentarzu pod postem na facebookowej stronie Miasta Kobiet. Na podstawie odpowiedzi stworzymy mapę miejsc w Polsce, które warto zobaczyć tego lata! Jury konkursowe, złożone z przedstawicielek redakcji „Miasta Kobiet”, nagrodzi ich zdaniem najbardziej kreatywną odpowiedź. W ocenie weźmiemy pod uwagę:

 

    1. oryginalność
    2. pomysłowość treści uzasadnienia 

 

Każde z tych kryteriów będzie otrzymywało oceny od 1 do 5, na które złoży się ostateczna ocena, zgodnie z którą wyłonimy zwycięzcę. Regulamin ogólny konkursów dostępny jest tutaj.

Czas trwania konkursu „W trasę!”

Konkurs trwa od 26 czerwca 2020 r., godziny 00.00 do dnia 5 lipca 2020 r. godziny 24.00. Wyniki konkursu podamy za pośrednictwem portalu www.miastokobiet.pl najpóźniej 10 dni po jego zakończeniu.

Nagroda

Fundatorem nagrody w konkursie jest Navitel. Nagrodą główną jest wielofunkcyjna kamera samochodowa NAVITEL R300 GPS, która skupia w sobie cechy wideorejestratora, cyfrowego prędkościomierza oraz informatora GPS. Wartość nagrody: 249 zł.

Najważniejsze cechy urządzenia:

– wbudowany moduł GPS
– wysoka jakość nagrywania w nocy
– kąt nagrywania 140°
– informacje o fotoradarach
– tryb parkingowy

Zapraszamy do zabawy!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ